Komentowana tre¶ć: BurnIt 3.0 z obsług± dwuwarstwowych DVD
[#1] Re: BurnIt 3.0 z obsług± dwuwarstwowych DVD
... jak można zauważyć od przynajmniej kilku miesięcy, program (w wersji 3.0) jest bliski ukończenia ...




Tak jak i parę innych ciekawych rzeczy... czekamy, czekamy...
[#2] Re: BurnIt 3.0 z obsług± dwuwarstwowych DVD
Ja już o tym programie zapomniałem. :) Jako¶ tak pod¶wiadomie włożyłem go już między bajki...
[#3] Re: BurnIt 3.0 z obsług± dwuwarstwowych DVD
ja uzywam konkurencji - ktora ma wypalanie plyt dvd zaimplementowany juz jakis czas temu. i nie kosztuje majatek
[#4] Re: BurnIt 3.0 z obsług± dwuwarstwowych DVD

@Kwiatki, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Ja tez zarejestrowalem FryingPana ale jakos nie uzywam go. Jest swietny pod wzgledem GUI ale nie ufam mu, a sprawdzac kazdego pliku na plycie po nagraniu czy ogladac filmu mi sie nie chce. Wole sie przemeczyc na MakeCD ale byc pewny bez sprawdzania ze sie dobrze wypalilo.
[#5] Re: BurnIt 3.0 z obsług± dwuwarstwowych DVD

@MDW, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


a miales jakies problemy?? ja wypalilem juz sporo plytek i narazie odpukac nic sie nie stalo

[#6] Re: BurnIt 3.0 z obsług± dwuwarstwowych DVD

@Kwiatki, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5DVA, DVD... i DVD... wszyscy powariowali z tym dvd, a ja czekam na zwykłe copy CD w FP.


[#7] Re: BurnIt 3.0 z obsług± dwuwarstwowych DVD

@R-Tea, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6




haha - w sumie racja - ja juz pisalem do autora z prosba o takie copyCD - moze kolejna wersja bedzie miala



[#8] Re: BurnIt 3.0 z obsług± dwuwarstwowych DVD

@Kwiatki, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


Ja juz dokladnie nie pamietam. Dwa razy mi sie trafilo, ze niektore pliki po nagraniu byly skopane (write/read error). Cale szczescie, ze sprawdzilem po nagraniu (zazwyczaj nie sprawdzam). Kiedys cos tam probowalem na CDRW, robilem jakies testy ale nie bardzo mam czas i ochote na testowanie. Ja poprostu chce nagrywac plyty i byc pewny, ze mi sie nagra dobrze. Ze sprzetem raczej wszystko mam OK, bo MakeCD dziala idelanie. Od razu zaznacze, ze problemy mialem z jakimis pierwszymi wersjami 0.4. Jak sie na liscie dyskusyjnej pojawiaja nowe wersje to robie update za kazdym razem ale pozniej nie mam czasu ani ochoty tego testowac. Poprostu stracilem zaufanie i juz nic na to nie poradze. BurnIta kupie jak tylko sie pojawi, bo MakeCD to psychiczny pod wzgledem obslugi program. No chyba, ze w SuperBundle bedzie wersja darmowa np. bez mozliwosci nagrywania DVD (cos takiego mi sie obilo o uszy).
[#9] Re: BurnIt 3.0 z obsług± dwuwarstwowych DVD

@MDW, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


Acha i zeby nie bylo nieporozumien. Ja sie nie skarze na FryingPana. Nie smialbym. Jak mi cos nie pasuje to powinienem porobic testy i swoje uwagi wraz z debuglogami wyslac autorowi. Tym bardziej, ze mozna do niego pisac po polsku. Ja jednak nie mam czasu brac udzialu w testowaniu i raportowaniu wszystkich programow wiec wolalem poprostu nadal uzywac MakeCD. Chcialbym program poprostu kupic i uzywac. Dlatego czekam na BurnIta 3. Znaczy "czekam"... juz nie czekam, bo powoli trace wiare w to, ze wyjdzie (tak samo jak DigiBoosterPro i Blender).
[#10] Re: BurnIt 3.0 z obsług± dwuwarstwowych DVD

@MDW, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9


zeby tak jeszcze moznba bylo tego FryingPana zarejestrowac...
[#11] Re: BurnIt 3.0 z obsług± dwuwarstwowych DVD

@quaint, post #10

W odpowiedzi na komentarz #10


a jednak juz mozna... nie zagladalem chwile na strone programu i tyl sie pozmianialo;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane s± tzw. cookies (ciasteczka). Służ± ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jeste¶my zobowi±zani do poinformowania Cię o tym w wyraĽniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przegl±darki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem