Komentowana treść: E-UAE 0.8.27-RC1 dla MorphOS-a
[#1] Re: E-UAE 0.8.27-RC1 dla MorphOS-a
Skompilowanie E-UAE bez wykorzystania biblioteki SDL mija się moim zdaniem z celem ponieważ nadal będzie rwał dźwięk, spowalniał etc. W takim sensie taka kompilacja uae nie różni się niczym od poprzednich (sprzed paru czy nawet kilku lat).
[#2] Re: E-UAE 0.8.27-RC1 dla MorphOS-a
Skompilowanie E-UAE bez wykorzystania biblioteki SDL mija się moim zdaniem z celem



Hymmm... A ja mam takie pytanie - co za różnica, skoro SDL i tak musi się na końcu odwołać do systemu? Jak dla mnie SDL to rodzaj pośrednika, którego można pominąć...
[#3] Re: E-UAE 0.8.27-RC1 dla MorphOS-a

@grxmrx, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Nie jestem w tamecie więc się nie orientuję. Czy wersja pod SDL (ale nadal bez JIT) nie rwie już dźwięku? Ma to coś ze sobą wspólnego? Nie wiedziałem nawet, że istnieje jakieś UAE pod SDL.



Na tym UAE odpaliłem przed chwilą Technological Death i nawet fajnie chodziło. Zarwało dźwięk tylko w momencie jak ten oświetlany sześcian wyskoczył... :)
[#4] Re: E-UAE 0.8.27-RC1 dla MorphOS-a

@MinisterQ, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Zapytaj tych, którzy mają skompilowane E-UAE z wykorzystaniem SDL (inna kompilacja tego programu to moim zdaniem po prostu pomyłka, choć wiem że źródła uae sa takie ze mozna je roznie kompilowac, ale nie o to przecież chodzi).

Innymi słowy - na AmigaOS4 nie rwie dźwięk i można normalnie pograć np. w SlamTilt. Gdy na MorphOS-a skompiluje to ktoś pod SDL to będzie też OK.
[#5] Re: E-UAE 0.8.27-RC1 dla MorphOS-a

@MDW, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3




a Arte Sanity powoduje zwieche emulatora zaraz jak wyskakuje tunel ;)



Mam pytanie udalo sie komus odpalic Picasso pod mosowym UAE ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem