Komentowana treść: Beats of Rage dla MorphOS-a
[#1] Re: Beats of Rage dla MorphOS-a
Mmmmmm .... zapowiada się smakowicie ... :o
[#2] Re: Beats of Rage dla MorphOS-a
To byla kiedys gra komercyjna czy od poczatku byla pomyslana jakos jakis freeware? Nie uwierze, ze ktos za friko napixlowal tyle grafiki i animacji na takim poziomie.W darmowy program uwierze - programisci maja zazwyczaj bardziej "charytatywne" dusze. Zazwyczaj... :)



Kiero jak zwykle rules. Port przygotowal jakis czas temu... i kisil na dysku. :) Ech, ile on tam jeszcze ciekawych rzeczy wiezi w zakamarkach filesystemu swojego dysku. I to zapewne w jednej jedynej kopii. Kiero - uwolnilbys kiedys to wszystko na ucieche ludzi. :D
[#3] Re: Beats of Rage dla MorphOS-a


A kisi sie tego troche:) Niestety wiekszosc nie bedzie dzialac na 1.4. Chyba wszystko co ostatnio robie wymaga 3d i to najczesciej funkcjji implementowanych na potrzeby konkretnego portu. Jak wyjdzie nastepna wersja MOS'a to puszcze to w swiat. Pozostaje czekac.... a mysle ze jest na co:)
[#4] Re: Beats of Rage dla MorphOS-a

@MDW, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Heh, to mi przypomina działanie członków pewnego teamu, rozwijającego(?) ;) pewien system operacyjny...
[#5] Re: Beats of Rage dla MorphOS-a


Mozesz rozwinac? Nie wypuszczam rzeczy ktore nie beda dzialac. To chyba oczywiste. Ten port "kisilem", bo nie byl ukonczony. Dopiero ostatnio ludzie zaczeli mnie napastowac, wiec uleglem. Oczywiscie moge wrzucic na siec wszystko co mam ale co z tego? Bede dostawal jeszcze wiecej maili z prosba o nowe biblioteki ktorych i tak nie moge dac bo nie dzialaja (dobrze) bez innych komponentow systemu.

[#6] Re: Beats of Rage dla MorphOS-a

@kiero, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


OK, jeśli faktycznie Twoje porty wymagają nowszego mosa, to i faktycznie nie ma po co ich wypuszczać. Ale bynajmniej nie zmienia to mojego zdania o działaniu "pewnego teamu", rozwijającego "pewien system operacyjny".
[#7] Re: Beats of Rage dla MorphOS-a

@MinisterQ, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


To jest właśnie jeden z problemów z pewnym systemem... Stado zależności między jego elementami. Ja pisząc pewien element pewnego systemu od razu postanowiłem trzymać się kompatybilności z wersją 1.4 tegoż systemu. Tylko, że ja mogłem na to sobie pozwolić, programiści od 3D są w znacznie trudniejszej sytuacji i są w zasadzie skazani na czekanie na nową wersję pewnego systemu.
[#8] Re: Beats of Rage dla MorphOS-a

@Grzegorz Kraszewski, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


A czy to stado zależności o którym piszesz, to faktycznie największy problem tego systemu? ;)

Myślę że gdyby to było trochę inaczej rozwiązane (inny, bardziej pro-userowy support), to w chwili obecnej to "stado wzajemnych zależności" miało by marginalne znaczenie.
[#9] Re: Beats of Rage dla MorphOS-a

@MinisterQ, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


A czy to stado zależności o którym piszesz, to faktycznie największy problem tego systemu?



Nie. Ja napisałem "jeden z problemów" a nie "największy problem".
[#10] Re: Beats of Rage dla MorphOS-a
Co tu duzo pisac... brawo kiero!!!!
[#11] Re: Beats of Rage dla MorphOS-a


Brawo KIERO :)



Czekamy na wiecej :D :D

[#12] Re: Beats of Rage dla MorphOS-a

@kiero, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Pozostaje czekac.... a mysle ze jest na co



No i jak tu zachować spokój jak się czyta coś takiego? :)
[#13] Re: Beats of Rage dla MorphOS-a

@MDW, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2




Beats of Rage was created by Senile Team (that's us). However, the character sprites and some parts of the backgrounds are taken from 'the King of Fighters' games by SNK Playmore. Therefore special thanks go out to SNK Playmore and SEGA who unknowingly helped in creating this game.



Jak widać grafa była wzićta z komercyjnego produktu. Swoją drogą SNK moim zdanim robiło najlepsze bijatyki 2d :D
[#14] Re: Beats of Rage dla MorphOS-a

@Sventevith, post #13

W odpowiedzi na komentarz #13


gdzie tam, najlepszy jest oczywiście MK2
[#15] Re: Beats of Rage dla MorphOS-a

@MDW, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12


No, dokładnie. Za słowo "czekać" powinno się przypalać na wolnym ogniu. ;) To słowo powinno zniknąć z amigowego podwórka, bo jego wydźwięk jest tu już żałosny wręcz.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem