Komentowana treść: RC5 - zestawienie za październik
[#1] Re: RC5 - zestawienie za październik
Może mi ktoś powiedzieć czemu nie mogę wysłać przeliczonych bloków rc5, także i z ftp nie mogę się łączyć:( używam MiamiDX na modemie wszystko było OK. Teraz to nawet jak przestanę coś robić w sieci na stałym z radiowego to brak połączenia i nawet Charon wymięka nie może ponowić próby kontynuacji:(
[#2] Re: RC5 - zestawienie za październik
Przeliczone bloki możesz wysyłać mejlem :)
[#3] Re: RC5 - zestawienie za październik

@DarQo, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Wiem ale to nie rozwiązuje problemu z nie działającym ftp:(
[#4] Re: RC5 - zestawienie za październik

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1

Wczoraj wieczorem byly po prostu problemy z tamtejszym serwerem, moje
przyjal po kilkunastu probach dopiero...
[#5] Re: RC5 - zestawienie za październik
Ja w ogóle nie mogę się łączyć z ftp nawet jak chcę coś zciągnąć. Może ja nie jestem w sieci? ale nbtscan działa i widzę jakieś działające kąpy, a moj Amiśki nie widzi dostawca
[#6] Re: RC5 - zestawienie za październik
To nie jest mój IP tylko dostawcy, ja mam standardowo jak to w sieci czyli 192.168.x.x. I faktycznie może nie jestem w sieci bo na moim hoście nie odpowiada server jak wysyłam pingi tylko na innych hostach, a konkretnie przed ostatnie cyfry w IP.



HELP



HEL



HE



H



[#7] Re: RC5 - zestawienie za październik

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6

skonfiguruj sobie by przez http wysylanie i odbieranie, mozna nawet
przez http-proxy sobie skonfigorowac...
[#8] Re: RC5 - zestawienie za październik

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6




A masz włączony tryb pasywny w kliencie FTP? Jeżeli jesteś w sieci lokalnej, za routerem, to raczej jest to wymagane.
[#9] Re: RC5 - zestawienie za październik

@Ajuś, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


Da się to włączyć w clieńcie, Charon lub IBrowse?
[#10] Re: RC5 - zestawienie za październik

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9




A nie mozesz uzywac darmowego ATC?

Tryb pasywna mozna tam ustawic

[#11] Re: RC5 - zestawienie za październik

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9


Charona nie używam a IBrowse w jakiś sposób u mnie sam sobie wybiera odpowiedni tryb przy połączeniu z ftp'em.

Wg mnie najlepszym rozwiązaniem jest sugestia kol. Norberta odnośnie zaopatrzenia się w AmiTradeCenter. ATC to rewelacyjny klient i chyba najbardziej konfigurowalny z tego co widziałem na Ami.



Pozdrówka!
[#12] Re: RC5 - zestawienie za październik
Powodem nie wysyłania i pobierania bloków był nie aktywny port u dostawcy sieci, czyli jedno rozwiązane :) Wie ktoś jakiego portu do łączenia używa się na de.aminet.net/pub/

przy czym pliki ciągnie się z ftp który mi nie działa na stałym a na modemie tak, można to jakoś sprawdzić? Jakie są najlepsze używane porty ftp, p2p itd?



[#13] Re: RC5 - zestawienie za październik

@Kaczus, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


Skąd mam wiedzieć jakie proxy mam wpisać w zakładce IBrowse do pobierania z ftp?
[#14] Re: RC5 - zestawienie za październik

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #13

W odpowiedzi na komentarz #13




czasami pomaga wpisanie IP serwera jaki zarządza waszą siecią.

ftp to najczesciej port 21

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem