Komentowana treść: AmiStart 0.65
[#1] Re: AmiStart 0.65
Uruchomił ktoś to na mos'ie? Bo mi nie wyszło

[#2] Re: AmiStart 0.65

@Goramo, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Właśnie to samo pytanie chciałem zadać. :) Nie chce mi to na MorphOSie chodzić a na jakimś screenshocie MOSa (i to chyba nawet nie jesdnym) na http://morphzone.org widziałem, że ktoś tego używa. To jest chyba najlepszy program tego typu na Amigę i miło byłoby go używać. :) Może jakiś MOSowy spec się wypowie czy da się to uruchomić i jak to zrobić. Może ktoś tego używa na MOSie?
[#3] Re: AmiStart 0.65


hmmm, rozpakowalem do RAM:, kliknalem na malutki kwadracik udajacy ikonke i sie odpalilo:) Nie mialem ikonek tylko wszedzie te male kwadraciki, no ale to pewnie jakiz babol w moim systemie. Program dziaial, nie hitowal. Pobawilem sie chwile i wylaczylem.
[#4] Re: AmiStart 0.65

@MDW, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Generalnie wypadało by odradzić używanie takich programów pod MOSem, zwłaszcza gdy nie są to programy natywne, i napisane zgodnie z wytycznymi MOSa...

Nie jestem pewien czy ten program nie paczuje intiotion w jakiś sposób. Jeśli tak, to generalnie nie jest najlepszym pomysłem używanie go - po pierwsze paczowanie natywnych funkcji MOSa kodem m68k tak jakos ogólnie średnio mi się widzi, po drugie na pewno nie wpłynie na zwiększenie stabilności tego systemu. ;)
[#5] Re: AmiStart 0.65

@MinisterQ, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Odpalilem ta wersje i rzeczywiscie dziala. Nawet poczatkowo fajnie. Co prawda nie konfigurowalem nic wiec wygladalo to srednio (wspomniane przez Kiero prostokaciki zamiast ikon) ale dzialalo. Niestety po okolo 3 minutach zabawy sie chyba zawiesilo czy zapetlilo, bo przestalo reagowac na cokolwiek.



Odpuszczam sobie wiec ten program. Ciagle czekam na cos dzieki czemu bede mogl sobie pod Ambientem popodwieszac jakies programy, zrobic jakies menu. Na przyklad cieszylbym sie jakby menu Ambienta bylo edytowalne. Ciekawe czy w MOS 1.5 bedzie cos takiego...
[#6] Re: AmiStart 0.65

@MDW, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5

MDW - widze, ze nie czytales tekstow "MisterBanana" :)) Tam jest powiedziane, ze Zapek Magellana uzywa :P, wiec wiesz, nie chce mu sie pisac zamiennika :P
[#7] Re: AmiStart 0.65

@MDW, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5




Ja używam workbench2000 nie jest to dokońca to co chciałem ale prawie

[#8] Re: AmiStart 0.65

@Kaczus, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Nooo tak - to wiele wyjasnia. :) Ja probowalem uzywac na Pegasosie Magellana ale wkurzylo mnie to. Nie sadzilem, ze mi sie uda ale jakos sie udalo odzwyczaic od Magellana i przywyknac do Opusa4.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem