Komentowana treść: MorphOS - nowe oprogramowanie
[#1] Re: MorphOS - nowe oprogramowanie
Odnośnie pinga to wie ktoś jak to włączyć w MiamiDX by wysyłał co np. jedną minutę pinga o aktywności w sieci, w Genesis jest to bardzo proste ale nie daję rady się tym połączyć z siecią jedynie na modemie udało mi się bez problemu ale to inna sprawa.

[#2] Re: MorphOS - nowe oprogramowanie

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1




Bardzo prosto:

Miamiping -i 60 HOST



Jak masz jeszcze problemy to pisz na priv lub gg.

Szkoda zasmiecac komentarze do news

[#3] Re: MorphOS - nowe oprogramowanie

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Mam dokładnie odwrotne doświadczenia z Genesis. :) Jak mam modem przy Pegasosie i próbuję się połączyć przy pomocy Genesis to wychodzi kicha. A jak podepnę modem do pieca i udostępnię Pegasoswi sieć to Genesis działa. No ale nie chcę żeby mi ten mój pecet całe doby huczał więc zostałem przy zestawie Pegasos+MiamiDX udostępniający sieć pecetowi i Amidze. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem