Komentowana treść: PPA w natarciu!
[#1] Re: PPA w natarciu!
Fajne stronki, fajne gry tylko czemu tak wolno się otwierają
[#2] Re: PPA w natarciu!


nie dzialaja opsiy misji w exodusie.
[#3] Re: PPA w natarciu!

@_arti, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Cytat z newsa: "Podobne opisy misji planowane są w przypadku pozostałych dwóch tytułów. Liczymy na Waszą pomoc i współpracę w tworzeniu tych sekcji. Swoje opisy i sposoby na przejście poszczególnych misji nadsyłajcie na adres naszej redakcji."


Są tylko do dwóch pierwszych rasy Moroy. Reszty na razie nie ma, lecz co raz będę starał się dodawać nowe (na pewno do Exodusa). Liczę też na Waszą pomoc (głównie w Earth 2140).
[#4] Re: PPA w natarciu!

@mailman, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


A gdzie mozna kupic te gre? Ruszy na UAE? Jakos mnie wziela ochota zeby w to pograc... ;)
[#5] Re: PPA w natarciu!

@mailman, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3




To bardzo budujące, że ktoś poświęca swój czas na rozwój serwisu. Ja nie pomogę w gierkach, bo w nie praktycznie nie grywam, a już tych na pewno nigdy nie uruchamiałem. Postaram się pomóc Wam inaczej. Mam na myśli dział programy.



Robert
[#6] Re: PPA w natarciu!

@_arti, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


A gdzie mozna kupic te gre?


Więcej informacji.
[#7] Re: PPA w natarciu!
eee najlepsza to byla Dune II :D
[#8] Re: PPA w natarciu!

@navigator, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


Na A500 to na pewno.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem