Komentowana treść: GoldED - wielka obniżka!
[#1] Re: GoldED - wielka obniżka!
No dla uzytkownikow MOSa nieoplacalne jest laczyc sie w grupe "MorphOS users who wish to upgrade from morphed to GoldED Studio AIX get a 25 EUR discount. " wiec to jest mniej nizli 50% z 69 euro - dlatego warto skorzystac :)
[#2] Re: GoldED - wielka obniżka!
hehehe widze ze nie doczytalem... ten discount akurat pod obrazkiem sie znalazl... to tylko obnizka 25 Euro - wiec jednak w grupie taniej :))
[#3] Re: GoldED - wielka obniżka!

@Kaczus, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


get a 25 EUR discount


To znaczy obniżka o 25 euro, a nie obniżka do kwoty 25 euro :D
[#4] Re: GoldED - wielka obniżka!

@mailman, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3

wiem - zauwazylem to poniewczasie, ze tam discount jest :)) U mnie akurat pod obrazkiem byl wiec czytajac jakos go opuscilem :)
[#5] Re: GoldED - wielka obniżka!
Zamierzam sciągnąć kilka sztuk Golded AIX, jacyś chętni? Z niedawnej ankiety wynika, że kilka osób powinno reflektować. Proszę o info :)
[#6] Re: GoldED - wielka obniżka!

@Liluh, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5

A rozmawiales o tym z autorem? Bo swego czasu nie byl sklonny sprzedawac inaczej - niz w sposob, ze dostajesz plyte z programem zarejestrowanym juz na ciebie.
[#7] Re: GoldED - wielka obniżka!

@Liluh, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


ile zlotowek by to w sumie wyszlo?
[#8] Re: GoldED - wielka obniżka!

@quaint, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7




Prawdopodobnie okolo 300 zl za GoldED AIX.



Czynniki warunkujace cene:

1) kurs euro

2) wysokosc rabatu/lub jego brak

3) VAT



Punkt 1, mozemy byc spokojni bo zlotowka coraz mocniejsza sie staje. Trudno powiedziec czy autor da jakis upust dla wiekszej ilosci zamowionych egzemplarzy, albo ktory z juz istniejacych?

Co do VAT`u, nie bardzo wiem czy ceny na stronie maja wliczony niemiecki VAT czy raczej sa to ceny netto.



W kazdym razie autor jeszcze nie odpowiedzial. Jesli faktycznie sprzedaje tylko z licencja na konkretne osoby, to nic w tym trudnego - wystarczy zebrac grono osob na 100% zainteresowanych zakupem i majac te dane pozamawiac na konkretne naziwska. Co mi uzmyslawia, ze w tym wypadku zastosowalibysmy przedplate, bo jak ktos mialby zrezygnowac to program moze isc do kosza.

[#9] Re: GoldED - wielka obniżka!

@Liluh, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


Co do VAT`u, nie bardzo wiem czy ceny na stronie maja wliczony niemiecki VAT czy raczej sa to ceny netto.




W cywilizowanych krajach nie placi sie vatu od udzielanych licencji...
[#10] Re: GoldED - wielka obniżka!

@Kaczus, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9




No niestety, u nas tak nie przejdzie :>



W takim razie +22% :P
[#11] Re: GoldED - wielka obniżka!

@Liluh, post #10

W odpowiedzi na komentarz #10

U nas tez tak bylo, w sumie bardzo niedawno wprowadzono (chyba wprowadzono - bo nie przypatrywalem sie temu dokladnie) VAT od licencji...
[#12] Re: GoldED - wielka obniżka!
Niedlugo sie okaze, ze wyjdzie taka cena, ze jednak zorganizowanie sie w grupe chetnych bedzie duzo tansze i prostsze... Jak 2 lata temu zebralismy grupe, to kosztowalo nas to po 160zl, tyle ze wtedy euro bylo duzo tansze...
[#13] Re: GoldED - wielka obniżka!
w .de jesli nie jest osobno napisane ze trzeba doliczyc vat to cena rozumie sie z vatem. w tym wypadku z 99% pewnoscia powiedzialbym ze cena vat zawiera. dodatkowo o ile mnie pamiec nie myli to skoro zaplaciles vat w .de to w polsce juz nie musisz.
[#14] Re: GoldED - wielka obniżka!

@Valwit, post #13

W odpowiedzi na komentarz #13


Co innego ze jest z vatem, co innego przepisy fiskalne, od udzielenia licencji w wiekszosci krajow nie placi sie VATu... Tak wiec vat oczywiscie bedzie zaplacony, ale za sam nosnik, a nie od calosci ceny, bo nie trzeba go placic.
[#15] Re: GoldED - wielka obniżka!
No dobra, Dietmar odpisal. Nie sprzedaje juz GoldED`a do dealerow, wiec pozostaje jedynie kontakt osobisty z autorem. Niestety :(
[#16] Re: GoldED - wielka obniżka!

@Liluh, post #15

W odpowiedzi na komentarz #15


Ale jeśli będzisz organizował grupę to daj znać.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem