Komentowana treść: Andrzejkowe wróżby
[#1] Re: Andrzejkowe wróżby
troche brakuje opisu wzsystkich rodzajów subkultur. ale i tak zajebioza.
[#2] Re: Andrzejkowe wróżby
Całkiem fajna jest ta ankieta! I nawet wywróżyła co trzeba... :)
[#3] Re: Andrzejkowe wróżby
Wyszło mi coś takiego:



Jesteś mosowcem



a niżej trochę definicja MOSowcy z którą niekoniecznie się zgadzam. Na pewno pisał ją ktoś kto nie ma Pegasosa i nie miał okazji pobawić się w MOSowym środowisku. Z zewnątrz to może i tak wygląda typowy MOSowiec ale od środka jest inaczej. Prawie tak jak za najlepszych rulezowych amigowych lat. :)



Dziękuję za przygotowanie całkiem sympatycznego psychotestu. Jest sprawą dosyć ryzykowną testować moją psychikę ale zaryzykowałem. ;)
[#4] Re: Andrzejkowe wróżby
Czy Dariusz "Soe" Gawerski to tasama osoba SOE & soe4
[#5] Re: Andrzejkowe wróżby
Mi wyszlo ze jestem MOSowca
[#6] Re: Andrzejkowe wróżby

@reactor, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


Hehehehe. Wydało się - prowadzisz podwójne życie. ;)



A może to znak? Może to Twoje przeznaczenie? Natury nie oszukasz. Nie przeciwstawiaj się temu. Pozwól się unieść niebieskiemu motylowi... nawet jeżeli leci on w przepaść. ;););)
[#7] Re: Andrzejkowe wróżby
Jestem MOSowcą!!!





zaraz tu pierdykne pod biurko..... do bani ten test
[#8] Re: Andrzejkowe wróżby
A ktos moze nalezy do "zaawansowanych"? ;)
[#9] Re: Andrzejkowe wróżby


Jesteś scenowcem




... i wszystko jasne. ;)

[#10] Re: Andrzejkowe wróżby

@stOOsh, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


ja :)
[#11] Re: Andrzejkowe wróżby
Gratulacje dla autora, test jest bardzo zabawny :)
[#12] Re: Andrzejkowe wróżby
A mi sie nie sprawdziło. Wyszło że jestem "sentymentalny". Moze i jestem, ale absolutnie niezgadzam się z opisem tej subkultury. Prawie całkowita odwrotność. Może lepiej by wyszło jakbym wyrwał krzesło na stadionie :)
[#13] Re: Andrzejkowe wróżby
Jesteś rulezowcem
heh ale moze dlatego, ze musialem zaznaczac opcje, z ktorymi sie nie zgadzam, a po prostu nie ma innych :))) np jaki samochod bys kupil? - odpowiedz powinna byc "z szoferem" :P
[#14] Re: Andrzejkowe wróżby
Wow!! mnie wyszlo ze jestem zaawansowanym ...... :)
[#15] Re: Andrzejkowe wróżby
Mnie wyszlo ze jestem MOSOWCA



nie do konca to prawda - ale zabawa byla przednia !!
[#16] Re: Andrzejkowe wróżby

@Brodek, post #14

W odpowiedzi na komentarz #14


he he. mnie też!

może dlatego że zaznaczyłem C++ ? :D

[#17] Re: Andrzejkowe wróżby

@R-Tea, post #16

W odpowiedzi na komentarz #16

Ja tez zaznaczylem C++ i wyszlo, ze jestem rulez@fca :))
[#18] Re: Andrzejkowe wróżby

@Kaczus, post #17

W odpowiedzi na komentarz #17


/me jest mosowiec , i fakt, zabawny był ten test, dzięki.
[#19] Re: Andrzejkowe wróżby
Test jest OK - mi sie zgodzilo!:)
[#20] Re: Andrzejkowe wróżby
scenowiec - hmm, bronić się nie będę, ale i tak pytania tendencyjne ;)

[#21] Re: Andrzejkowe wróżby
Hm... Nie wiedziałem, że jestem rulezowcem :) Ech, starość nie radość. Czy powinienem sprzedać Pegaza i kupić "rozbudowaną amigę"?
[#22] Re: Andrzejkowe wróżby

@MDW, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Nieee. Na pewno nie. Motylki nigdy mnie nie krecily pod zadna postacia. ;)
[#23] Re: Andrzejkowe wróżby
Ami wyszlo take cos...:)



Zaawansowani:

Jest to bardzo dziwna subkultura. Z nikim nie walczą, wręcz po samarytańsku pomagają każdemu potrzebującemu. Amigi mają rozbudawane tak, że 90% pecetowców zbiera szczękę z podłogi po zetknięciu z czymś takim. I to jest w zasadzie ich znak rozpoznawczy. Można ich też rozpoznać po sposobie, w jaki podchodzą do problemów. Jeżeli ich Amiga ma coś wykonać, to spod ziemi wykopią program do tego celu. Co ciekawe, zawsze go znajdą. Jak nie ma, to sprzęgną 5 programów skryptem Arexxa, lub napiszą sami. Nie mają uprzedzeń co do stosowanego języka. Może to nawet być skrypt DOS, aby tylko wykonał zadanie. Najbardziej rajcuje ich samo rozwiązywanie problemów, a nie ich rozwiązanie.
[#24] Re: Andrzejkowe wróżby
Mi wyszlo ze jestem sentymentalny. A dalej ze kazda rozbudowa powyzej A500, to juz grzech. Ze nie widze sensu w rozbudowywaniu amigi, a nawet powinienem atakowac tych co tak czynia :)



Ciekawe dlaczego tak wyszlo, moze ze wole motocykle :)



W kazdym badz razie fajna zabawa, szkoda ze wyniki ni jak maja sie do opisu pierwszego posiadacza A1 w Polsce i jednego z pierwszych ktory zakupil przed laty BPPC. Niemniej, dzieki SOE. Wiecej takich ankiet w przyszlosci, please.



[#25] Re: Andrzejkowe wróżby
Ja tam jestem MOSofca, zreszta kogos to dziwi?



Co do opisow subkultur to autor zastosowal, ze sie tak madrze wyraze hiperbolizacje, wiec ja bym calkiem serio ich nie bral.
[#26] Re: Andrzejkowe wróżby
Zaawansowany :)



Rozwalila mnie odpowiedz g w pytaniu 10.



Czyli co robisz kiedy na umowione spotkanie spoznia sie dziewczyna -> "wracam do domu, zona czeka"



:D:D:D:D
[#27] Re: Andrzejkowe wróżby

@Liluh, post #26

W odpowiedzi na komentarz #26




Hehe, a ja odpowiedzialem inaczej w 10 :)



[#28] Re: Andrzejkowe wróżby
Sentymentalny?! Ja?! Ja, taki beton emocjonalny?!

Moze to przez te motocykle? :)
[#29] Re: Andrzejkowe wróżby


Wyszło mi, że jestem MOsowcem
[#30] Re: Andrzejkowe wróżby

@Mufa, post #24

W odpowiedzi na komentarz #24


teraz wszystko jasne kto kim jest
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem