Komentowana treść: Exodus: The Last War dla MorphOS-a
[#1] Re: Exodus: The Last War dla MorphOS-a
Jest to naprawde mily Mikolajkowy prezent dla Uzytkownikow Pegsaosa i systemu MorphOS. Mysle, ze bedzie wiecej takich niespodzianek.



PS.

Podziwiam pracowitosc calego powyzszego zespolu.

Bez urazy chlopaki jesli cos bylo nie tak.



Amig_OS

[#2] Re: Exodus: The Last War dla MorphOS-a


A ktos chce Exodus'a? Ostal mi sie jeden...wiec jakby co, to czekam na propozycje ;)
[#3] Re: Exodus: The Last War dla MorphOS-a

@_arti, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


za ile? jestem wstepnie zainteresowany jakby co.
[#4] Re: Exodus: The Last War dla MorphOS-a
no i oczywiscie wielkie brawa dla tych Panow:)
[#5] Re: Exodus: The Last War dla MorphOS-a
Rozumiem ze tytul Exodus The Last War dla MorphOSa jest troche na wyrost i nie chodzi tu o natywnie dzialajaca wersje. Jesli to poprawki w kodzie 68k, to ciekawe, czy poszloby to tez na OS4. Narazie nawet przy pomocy NallePuh'a mozna dojsc tylko do planszy tytulowej, jednak grac sie nie da.
[#6] Re: Exodus: The Last War dla MorphOS-a


rzuc propozycje.
[#7] Re: Exodus: The Last War dla MorphOS-a
To po prostu zajebista wiadomość - dzięki chłopaki!
[#8] Re: Exodus: The Last War dla MorphOS-a

@Mufa, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5




A może by tak poprawki dla AmigaOS3.x. Ja znalazłem najbardziej mnie denerwujące i obecnie utrudniające jak nie umożliwiające granie. A chodzi o: - gra jakoś dziwnie sprawdza naciśnięcie przycisków myszki (nie korzysta z input.device), - występuje jakaś kolizja na CDROMach podpiętych do SCSI.
[#9] Re: Exodus: The Last War dla MorphOS-a

@kmilota, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


Mysle, ze ten pakiet takze bedzie uzyteczny dla OS3.x. W koncu z newsa wynika, ze to nie jest wersja natywna dla MOSa.
[#10] Re: Exodus: The Last War dla MorphOS-a
Jest dobrze



zeby tak jeszcze Napalm i Payback chodzily to bylaby pelnia szczescia. Oczywiscie jesli chodzi o giercowanie na Pegu
[#11] Re: Exodus: The Last War dla MorphOS-a

@_arti, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6




Albo Ty rzuc, a My zobaczymy czy czasami nie bedzie lepszej okazji

[#12] Re: Exodus: The Last War dla MorphOS-a
Calkiem niezle posuniecie. Ja to bym chcial Exodusa zobaczyc w 16bitach, tak jak powinien wygladac od poczatku (imo grafika byla redukowana do 256 kolorow, nie?).
[#13] Re: Exodus: The Last War dla MorphOS-a

@Liluh, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12


Byla, jeszcze ten paskudny dithering. Mam cicha nadzieje, ze teraz kod zostal na tyle udoskonalony, ze zobaczymy 16bit i moze jakies 800x600. :) W koncu co jak co, ale lamerzy sie za to nie zabrali. :)
[#14] Re: Exodus: The Last War dla MorphOS-a
Wlasnie zainstalowalem update i stwierdzam, ze dziala, ale nieco hituje. Niestety 8 bitow zostalo. Gra dziala cholernie szybko, na defaultowych ustawieniach w ogole nie da sie grac. :)



Wielkie dzieki za update!
[#15] Re: Exodus: The Last War dla MorphOS-a

@mcbarlo, post #14

W odpowiedzi na komentarz #14




Ja też zainstalowałem update. Działa na AmigaOS3.9 i w końcu korzysta poprawnie z input.device, przez co mogę grać moją myszka podłączona do USB. Jednak są dwa błedy. Dalej przy włączonym odtwarzaniu muzyki z CD (gdzie CDROM podłączony jest do SCSI) co chwilę wyskakuje okno z jakimiś błędami SCSI. No i jak zostawię dźwięk na AHI, to gra się wywala. Na Pauli gra normalnie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem