Komentowana treść: MorphZone zaspamowana
[#1] Re: MorphZone zaspamowana
Ja mysle, ze atak byl dlatego, bo mieli nadzieje, ze na serwerze znajda MOSa 1.5...
[#2] Re: MorphZone zaspamowana

@Kaczus, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Hehehe, dobre. :)



A tak swoja droga to wiadomo cos na temat oficjalnego stanowiska MOSTeam? Mowilo sie, ze ich oswiadczenie pojawi sie niedlugo po oficjalnym oswiadczeniu Genesi. Mamy trwac w takiej niepewnosci dalej? Przeciez to juz naprawde zakrawa na kpine. Rozumiem, ze maja ciezka sytuacje ale tworzac tego MOSa bierze sie na siebie nieco odpowiedzialnosci za swoj produkt. Przydalyby sie przynajmniej jakies slowa otuchy, pocieszenia. ;) Ja juz naprawde powaznie mysle o zmianie hobby. :( Swoje zalosne projekty nad ktorymi siedzialem 4 lata tez olalem. Na szczescie sa robione przy uzyciu tylko "multiplatformowych" standardow wiec moge to spokojnie przeniesc na Winde jak mnie najdzie ochota... kiedys... moze...
[#3] Re: MorphZone zaspamowana

@MDW, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Niestety wygląda na to, że chociaż problem z Genesi mamy już za sobą (jeżeli wierzyć słowom BBRV, Genesi nie ma zamiaru więcej inwestować w MOS-a), to wyłania się, tym razem w łonie MOS Teamu, kolejna trudność. Otóż pan, nazwijmy go umownie, Kowalski, jest obrażony na pana, nazwijmy go umownie, ZupkaDlaNiemowląt (dalej "Zupka"). Jego rozgoryczenie powoduje niechęć totalną do podjęcia jakichś konkretnych decyzji. Jego głównym zajęciem jest oskarżanie Zupki o zabicie MorphOS-a. Sprawy nie ułatwia fakt, że Kowalski jest akcjonariuszem Genesi, co z jednej strony powoduje, że Zupka oskarża go o chodzenie na pasku BBRV, z drugiej zaś Kowalski ciągle liczy na zainteresowanie MOS-em firmy na 'F' (a akcje Zupki popsuły rozmowy, panowie z firmy na 'F' przestali traktować MOS-a jako coś, co da się kupić). Kowalski bowiem stoi na stanowisku, że brak finansowania MOS-a i brak komercyjnych zastosowań jest ostatnim gwoździem do trumny MOS-a. Za co w znacznej mierze obwinia Zupkę, ten oczywiście do winy się nie poczuwa. Kowalski więc próbuje wziąć Zupkę na przeczekanie, wywierając jednocześnie naciski za pomocą BBRV.
[#4] Re: MorphZone zaspamowana

@MDW, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Ano niestety.... Mimo prob pociagniecia za jezyk na rozne sposoby MOS-Team siedzi cicho. I nie wiadomo co o tym myslec, gorzej - bo jesli planuja jednak rozwoj mosa, to ta cisza nie sprzyja przyrostowi potencjalnych uzytkownikow, a wrecz przeciwnie. Moim zdaniem jest to bardzo glupie posuniecie, jesli MOS ma byc jeszcze rozwijany, bo moze sie okazac, ze nie bedzie dla kogo go rozwijac...
[#5] Re: MorphZone zaspamowana

@Grzegorz Kraszewski, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Czyli nic dobrego.... cholera. Niedobrze. Znaczy sie po malu umrze MOS...
[#6] Re: MorphZone zaspamowana

@Kaczus, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


Ja bym podzielił tę sprawę na dwa wątki. Pierwszy to trójkąt Zupka/Kowalski/BBRV, tu na pewno wszyscy czekamy na przełom jakim będzie zdjęcie obecnej zawartości strony morphos.net. A to się może przeciągnąć. Drugi wątek to postawa reszty developerów MOS-a, nazwijmy ich nieco na wyrost "Tłumem". Otóż Tłum generalnie nie angażuje się w spór, tylko robi swoje a więc programuje i planuje wypuścić to i owo na święta. Być może do tego czasu wątek pierwszy się wyjaśni.
[#7] Re: MorphZone zaspamowana

@Grzegorz Kraszewski, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


nie można było tego powiedzieć na początku tej całej szopki
[#8] Re: MorphZone zaspamowana

@Grzegorz Kraszewski, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


planuje wypuścić to i owo na święta



Ślinka mi cieknie. Nie pytam o szczegóły. Wystarczy, że nowe 3D pójdzie do ludzi i overlay dostanie podwójnego buforowania, a już będe się cieszył jak dziecko. :)
[#9] Re: MorphZone zaspamowana
Panowie Schmidt i Zapek maja wyrobiona renome jesli chodzi o obrazanie sie, fukanie, tuptanie nozkami i zabieranie zabawek wiec najlepiej by bylo ich spacyfikowac albo wykopac z mosteam`u (no tak, nie da sie). Czy ci goscie nie zdaja sobie sprawy, ze jesli nie Genesi to nikt nie bedzie finansowal MOS`a? A skoro tak to system sie raczej zbyt mocno nie rozwinie. Bez patronatu Genesi, taki Epic Marketing czy Titan, moze (i pewnie juz sie nad tym zastanawiaja) wycofac wersje swoich programow dla MOS`a.
[#10] Re: MorphZone zaspamowana

@Grzegorz Kraszewski, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Potrafisz pocieszyć strapionych

[#11] Re: MorphZone zaspamowana

@Goramo, post #10

na exec.pl też się nie da wejsc - czyżby zmasowana akcja (tym razem chcieli os40 ;)

[#12] Re: MorphZone zaspamowana

@rzookol, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


Przeciez ja Ci ciagle o tym mowilem
[#13] Re: MorphZone zaspamowana
Wątek przeczytałem i odnotowałem z zadowoleniem, że nikt z ludzi nie poczuwających się do jakiejkolwiek estymy wobec mos'a nie próbuje tu trollować.

[#14] Re: MorphZone zaspamowana
Wygląda na to, że dziś mamy kolejny atak. Niestety.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem