Komentowana treść: Konkurs Mikołajkowy
[#1] Re: Konkurs Mikołajkowy
Poniewaz nie dostalem jeszcze informacji, by komus nagrode pocieszenia z konkursu Valwita wyslac, to nagroda ta ciagle czeka :)
[#2] Re: Konkurs Mikołajkowy
moja odpowiedz w konkursie Valwita byla chyba 9, lapowkami sie brzydze, ale jezeli nie ma chetnych...
[#3] Re: Konkurs Mikołajkowy

@luk, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2

Valwit dał mi już namiary na drugiego... niestety nagroda pocieszenia
jest tylko jedna :) więc musisz próbować dalej :)
[#4] Re: Konkurs Mikołajkowy
A gdzie sie mozna zapoznac z wynikami konkursu bo nie wiem czy cos wygralem czy nie :)

[#5] Re: Konkurs Mikołajkowy
Jak na razie poziom odpowiedzi tragiczny. Podanie roku to nie jest "dokładna data". Widzę, że bez podpowiedzi się nie objedzie. A więc: nie kupiłem w Polsce, ale też nie nabyłem wysyłkowo. Polecam lekturę starych MA i relacji z imprez. Koniec ułatwień, bardziej się już nie da.
[#6] Re: Konkurs Mikołajkowy
Pomogło, mamy zwycięzcę! :) Możecie już nie głosować, rozwiązanie wkrótce.
[#7] Re: Konkurs Mikołajkowy
Fei, Ty to chyba nie masz co z kasa robic.

Moze mi WHD zarejestrujesz?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem