Komentowana treść: OS4emu - opis
[#1] Re: OS4emu - opis
+ mala aktualizacja. :)
[#2] Re: OS4emu - opis
Emulator Atari XL/XE nie działa poprawnie. Odpala się i widać to samo co na załączonym do opisu screenshocie. Czyli jest komunikat, że potrzebny jest prawdziwy ROM Atari. Oczywiście nawet wówczas gdy taki ROM jest i w takim miejscu jak trzeba. ROM na pewno mam dobry, bo na nim działają poprawnie wersje Atari800 dla MorphOS, PowerUP, WarpOS, AmigaOS 68k i Windows.
[#3] Re: OS4emu - opis

@MDW, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Klikales z ikonki/shella czy poprzez komende OS4Emu?
[#4] Re: OS4emu - opis

@mcbarlo, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Odpalalem z CLIoczywiscie poprzez komende OS4Emu. Inaczej program by sie nawet nie odpalil, a on normalnie dziala i pozwala sobie przelaczac nawet opcje (np. okno nieskalowane i skalowane).Jednak odpalic czegokolwiek sie nie da, bo ROMu nie wczytuje. Jak daje "Save Preferences" to plik preferencji tez sie nie pojawia. Poza tym nie mam pojecia gdzie w tej wersji dla OS4 ustawia sie wszystkie preferencje. Normalnie (w innych wersjach) jak atari800 nie znajdzie pliku preferencji to podczas odpalania pyta kolejno o kazda p******e i na koncu sobie taki plik tworzy. No a tu kicha. :)



Jakby sie udalo cos na tej wersji Atari800 odpalic to ja bym je sprawdzil w 10 minut i powiedzial czy to ma sens czy tak samo jak wersje 68k, WOS, PUP, MOS ma jakis feler przez ktory nadal trzeba uzywac wersji dla Windows. :(Wersja MOSowa jest bardzo fajna ale krzaczy sie dzigitalizowany dzwiek i cos jeszcze (zapomnialem co) wiec tak jakby jej nie bylo. :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem