Komentowana treść: Było gorąco...
[#1] Re: Było gorąco...


Nie stało się nic złego, poza zniknięciem portalu z sieci
.



Ale właśnie to zniknięcie było najgorsze. :)



BTW Pod Operą emotikonki zamiast znajdować się bezpośrednio pod polem na komentarz stoją w szerego po prawej jego stronie.

[#2] Re: Było gorąco...

@kempy, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


A przed zniknięciem ikonki były dobrze?

Mamy jeszcze jakieś niewyjaśnione kłopoty, bo chyba NameSerwery jeszcze się nie rozeszły, w ciągu 24/48 godzin powinno działać dobrze.
[#3] Re: Było gorąco...


tak, przed zniknieciem byly w porzadku.
[#4] Re: Było gorąco...
Mysle ze przydaloby sie dac jakies ogloszenie na EXECU i ACP ze aktualny adres PPA to http://www.ppa.rychwal.net

Gdybym nie dowiedzial sie o tym z amigg-pl to dalej bym myslal ze nie dziala.

[#5] Re: Było gorąco...

@Andrzej Drozd, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Sugerujesz, że ja nie wiem jaki jest adres PPA? :D

Ten co podałeś to tylko taki testowy na którym badaliśmy działanie portalu. Standardowe adresy jeszcze nie działają, ponieważ po zmianie ip nie odnowiły sie wpisy w DNS-ach. Jutro już miejmy nadzieję wszędzie się odnowią i głównym adresem PPA będzie www.ppa.pl

U niektórych stare adresy działają, u innych wcale, zależy z jakich się łączyli to będą im działać te z których nie korzystali. PPA ma nieco tych aliasów.
[#6] Re: Było gorąco...
Hehe...nie, ale pewnie wiele osob mysli ze PPA nie dziala i pewnie bede czekac do jutra :)

[#7] Re: Było gorąco...

http://www.ppa.ltd.pl/ działa. Dobrze, że nie uaktualniłem
fastlinków :)
[#8] Re: Było gorąco...

@Marek Szyprowski, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7




Nie dziala to kazdemu.

Poczekajmy do jutra, sprawa sie roztrzygnie.

U mnie aktualnie dziala tylko http://www.ppa.rychwal.net

[#9] Re: Było gorąco...
Chyba jeszcze nie donca wszystko OK, bo co jakis czas nie moge sie dostac na komentarze, wyswietla 404 :(

A za chwile znowu jest OK... weird ;)
[#10] Re: Było gorąco...

@stOOsh, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9


Dajcie jeszcze trochę czasu. Jeżeli błędy będą nadal występowały, sprawdzimy to. W przypadku zauważonych nieprawidłowości podajcie z jakiego adresu wchodzicie gdy występuje błąd.
[#11] Re: Było gorąco...
Ja sprawdzałem wchodząc do sieci przez GPRS (Plus GSM) i przez modem tepsy i działają mi wszystkie adresy do PPA
[#12] Re: Było gorąco...

@stOOsh, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9




U mnie na SDI jest dokładnie to samo.
[#13] Re: Było gorąco...
witamy po urlopie :)
[#14] Re: Było gorąco...
U mnie pod Operą trzy ikonki emotikonów pojawiają się po prawej stronie okna komentarzy, reszta karnie w szeregu pod spodem.

Dobrze że was znowu widać w sieci (po paru wizytach na Execu prawie że doznałem rozstroju nerwowego). A tu z powrotem znowu: aktualności, forum, giełda ... stary dobry PPA. :D
[#15] Re: Było gorąco...

@Grzegorz Kraszewski, post #11

W odpowiedzi na komentarz #11


U mnie w domu raz dzialaja wszystkie, a raz zaden - zalezy pewnie z ktorym serwerem dns sie polacze. W pracy dziala to dziwnie - jedne podstrony widac poprzez ppa.pl, inne poprzez www.ppa.pl - inaczej blad 404. Dzieki temu dowiedzialem sie o adresie z rychwalem :)
[#16] Re: Było gorąco...
A mi dla odmiany dzsiaj dziala tylko www.ppa.ltd.pl (rychwal dzsiaj nie dziala).
[#17] Re: Było gorąco...

@Kaczus, post #15

W odpowiedzi na komentarz #15


Do tego jeszcze można dodać kombinacje z serwerami proxy.

Będziemy jesscze apacza sprawdzać, może tam się coś nie tak ustawiło.

A tak poza cudami z domeną nie zauważyliście nic dobrego?
[#18] Re: Było gorąco...

@SirLEO, post #17

W odpowiedzi na komentarz #17


moze dziala troche szybciej... ale nie wiem, trzeba by to sprawdzic w domu na wolniejszym laczu. I calyczas czekam na pelna wersje bezramkowa :)
[#19] Re: Było gorąco...

@Kaczus, post #18

W odpowiedzi na komentarz #18




Jezeli szybciej to dla mnie i tak to jest bez znaczenia, poniewaz mam wolne lacze (standardowa 15, w porywach do 24-30). Na IB nie widze zadnego przyspieszenia (bo bydle zawsze bylo szybkie nawet na wolnym laczu), a AWEB jakby przyspieszyl, ale to chyba sila sugestii :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem