Komentowana treść: AWeb 3.5.04
[#1] Re: AWeb 3.5.04
No, dobra program sie rozwija, wiec czas go pouzywac troche bardziej. Napotkalem na pierwszy problem. Nie moge nic skonfigurowac poniewaz po wejsciu na ustawinie przegladarki, GUI, programu i sieci mam komunikat "AWebPath:AWebCfg: plik nie jest programem". To jest ograniczenie niezarejestrowanej wersji czy jak?
[#2] Re: AWeb 3.5.04
Może po ustaleniu problemu proponuję zgłosić to do osoby która rozwija AWeba o ile okaże się że to wina AWeba...?

[#3] Re: AWeb 3.5.04
nawet mi sie nie chce sciagac zeby chociaz GUI uzywalo MUI, bo KHTML to nawet nie marze
[#4] Re: AWeb 3.5.04
Gdyby nie "NewMode" to w zwiazku z tym ze nie moge konfigurowac to AWEBa poogladalbym sobie najwyzej w Palu. Nic, sprobuje odpalic dziadostwo jeszcze na WB 3.9, jak ruszy cholerstwo, to w cholere rzuce, bo nienawidze jak cos nie dziala na WB3.1
[#5] Re: AWeb 3.5.04
A ten AWeb nowy poprawnie wyswietla tla tabel nie zapisane w CSS?

( Bo w CSS pewnie dalej nie wyswietla ;>)



Chodzi mi o to zeby tlo bylo przyzwoicie zaczepione pierwszym pikselem w rogu TABELI a nie w rogu strony.



Ja wiem ze to nie jest zgodne ze specyfikacja HTML4.01 ale owa specyfikacja olewa agrumenty tagow takie jak background i zaklada ze wszystkie przegladarki nastawiawione na wyswietlanie HTML4.01 beda umialy wyswietlac CSS... A AWeb tego nie potrafi. Voyager z tego, co wiem, tez nie. IBrowse porzadne zaczepia tla :) I dlatego rulezuje :) Mozilla, Firefox, IE, Opera, Netscape (chociaz toto to samo co Mozilla), i wszystkie inne "profesjonalne" przegladarki nie maja z tym problemow.



Mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi, jestem lekko na rauszu :)



Wydaje mi sie ze w AWebie i V mamy zjawisko przerostu formy nad trescia: obie przegladarki wyswietlaja wrecz wysmienicie dokumenty HTML 4.01. Super, tylko ze nie potrafia wyswietlac poprawnie 80% stron z Sieci. :>



Panowie, panie, slowem: CSSa nam trzeba, choc to szatanski majkrosoftowy wymysl (chociaz tego nie jestem pewien ;)).



Pozdrawiam :)
[#6] Re: AWeb 3.5.04

@uran, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


Cóż. Trzeba, trzeba. Ale niestety obecna ekipa rozwijająca aweba chyba tego nie wie. Tylko dopisują do kodu jakieś pierdoły.
[#7] Re: AWeb 3.5.04

@uran, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


CSSa nie wymyślił M$, chociaż próbuje podczepić się tam ze swoimi durnowatymi pomysłami (scrollbar).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem