Komentowana treść: SDK Browser
[#1] Re: SDK Browser
Maag - widzę masz końqrencję, musisz się sprężyc :P
[#2] Re: SDK Browser

@Kaczus, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


hmm.. znaczy też mam pobierać opłaty ??

Dość dziwne to.. jeszcze nie ma produktu, a już znana jest jego cena.



Co do ADR-a.. na razie jest przerwa.. Musze odpocząć, pozbierać pomysły

do jednej wykonywalnej czćści..

A na razie zająłem sić innym projektem.. ale to już zupełnie inny temat ;)
[#3] Re: SDK Browser
Życzę temu panu powodzenia w biznesie, ale z tego, co przeczytałem (jego wypowiedź na AmigaWorld.net) nie wróżę mu powodzenia. Jeżeli biznes zaczyna od prośby o wsparcie. Niech mu nawet co dziesiąty użytkownik kupi to specjalistyczne było nie było narzędzie. 1500 dolarów wystarczy mu na miesiąc... Z drugiej jednak strony, skoro fani OS4 byli skłonni dać po 50 dolarów za nic, to mogą dać i po 15 dolarów za screenshoty.



Rozbawiło mnie też nazwanie jednoosobowej firmy "Software Group". Ale przeczytanie listy cech programu ujawnia, że "byznesowe zadęcie" w jakże klasycznie amerykańskim stylu, to po prostu naturalna maniera BitByBit Software Group LLC (jaka coolasta nazwa )... Zobaczymy co firma pokaże przez nadchodzący rok.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem