Komentowana treść: MOSEmu
[#1] Re: MOSEmu
Nie zebym sie czepial, ale znowu screenshoty...?!
[#2] Re: MOSEmu
MOSEmu? :) A myślałem, że się przewidziałem... ;) Poważnie.
[#3] Re: MOSEmu
No i bardzo dobrze. Może to się przyczyni do znormalnienia sytuacji.
[#4] Re: MOSEmu

@MinisterQ, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Do znormalnienia sytuacji przyczynilyby sie wydatnie MOS na A1 i AOS4 na Pega (a moze to tylko takie moje swiateczne zyczenia? :-/
[#5] Re: MOSEmu
zaawansowanych pracach nad i całym OS4
[#6] Re: MOSEmu

@recedent, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


I w naturalnej konsekwencji śmierć jednego z nich. Ale niestety nie żyjemy w idealnym świecie. ;)
[#7] Re: MOSEmu
Śliczne przyciski są w IBrowse :o Wiecie ludziska gdzie można takie zassać
[#8] Re: MOSEmu

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7




pakiet umicons na kde-look.org
[#9] Re: MOSEmu

@_arti, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8




Ruszy to na Ami z ClassicOS? Jezeli tak to aby sciagnac ten pakiet to musze byc zalaogowane na KDE, czy deviantART?
[#10] Re: MOSEmu

@Andrzej Drozd, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9




Te ikony musza tez lezec na aminecie, lub na jakims innym amigowym kawalku sieci. Sam takich uzywam od kilku miesiecy, nie pamietam dobrze skad je zassalem, ale jedno jest pewne nigdy nie odwiedzalem zadnych stron poswieconych KDE.

[#11] Re: MOSEmu
Juz sprawdzilem, sa na OS4Depot, katalog graphics/misc

[#12] Re: MOSEmu

@Mufa, post #11

W odpowiedzi na komentarz #11




Wielkie Dzieki! Dziala. Naprawde sa fajne.



PS. Sa jeszcze jakies inne zamiennieniki? Np. "gopher-images" nie sa zle, ale "Picture" sa baaardzo brzydkie, a je najczesciej widac jezeli nie uzywa sie trybu "pokaz po zaladowaniu" lub wystapil blad i fotka/obrazek nie istnieje :)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem