Komentowana treść: Soms3D: XMAS
[#1] Re: Soms3D: XMAS
Hehehehehe...Fajna jest ta karuzela z panem kosorekim, na ktorym sie kreci zdjecie boingballa, zakrwawionej pani oraz billa "gejmsa" w roli ciasteczkowego potwora a wszystko to w rytm zimowej piesni "pada snieg" jednak ze slowami mikrosofcie. To prawdziwa swiateczna wersja

[#2] Re: Soms3D: XMAS

@Andrzej Drozd, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1




Zrobił byś jakieś scrennshoty lepiej :P
[#3] Re: Soms3D: XMAS

@Sventevith, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2




OK, pozniej odpale jeszcze raz, bo teraz mam zawalony system :)
[#4] Re: Soms3D: XMAS

@Andrzej Drozd, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3




O.k jak bys mogł puścic mi je później na @ było by fajnie :D
[#5] Re: Soms3D: XMAS

@Sventevith, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4




Ok, wrzcilbym na jakis serwer, toby wszyscy sobie zobaczyli, ale niestety nie moge. Podaj majla bo twojego nie moge odczytac poniewaz jest jakis blad i nie ma twojego na serwerze.



PS. Prosilbym redakcje PPA aby moze zrezygnowali z podowania majla jako pictura, poniewaz nawet nie mozna skopiowac go do cliboardu (wiem ze moze to nie dziala na innych przegladarkach, ale na IB i "popularnym IE kopiowanie tekstu dziala) gdy chcemy wyslac majla np. z Yama, a ja nigdy nie wysylam z WWW (zreszta wtedy tez najlepiej skopiowac tekst a nie wpisywac) jezeli nie jestem na portalu pocztowym i nawet nie skonfigurowalem swojego adresu w IB. Drugi powod, to wlasnie teraz zauwazylem ze ten picture nie istnieje na serwerze lub sa jakies problemy z wczytanie go.



Wesolych Swiat

[#6] Re: Soms3D: XMAS

@Andrzej Drozd, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


1. e-mail wyświetlany jako obrazek ma w jakimś stopniu zredukować możliwość odczytywania go przez krążące po sieci boty, które zbierają takie adresy i wykorzystują do rozsyłania spamu.

2. Tak, jest aktualnie problem z ich wyświetlaniem ponieważ jak na razie w taki sposób jest skompilowane PHP na tym serwerze, kiedy to zostanie poprawione tego nie wiem, chciałbym aby jak najszybciej (nie ode mnie to zależy).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem