Komentowana treść: MUICON dla ludzi
[#1] Re: MUICON dla ludzi
Moze ktos mi wyjasni jak uzyskac porzadny wyglad np. Midnight Commandera? Jakies fonty trzeba miec specjalne? Bo u mnie to zdeczka sieczka po ekranie wali.



Generalnie fajna sparawa. Moze AmTelnet zacznie wygladac dzisiejszo. :)
[#2] Re: MUICON dla ludzi
Przyjemny i pożyteczny bajer - bardzo szybko można się uzależnić :) Dzięki!
[#3] Re: MUICON dla ludzi

@mcbarlo, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Pod AmTelnetem czy ssh w muiconie? Może zły terminal wybrałeś? Najlepiej działa "linux" (setenv save TERM linux, albo ustawienie w AmT). Czas zacząć zapełniać FAQ'a :)
[#4] Re: MUICON dla ludzi

A czy da się coś zrobić, aby klawisze PageUp/Down, Home, End działały
jak należy pod ssh???
[#5] Re: MUICON dla ludzi

@Jacek Piszczek, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


W AmTelnecie. Morgoth juz mnie przywolal do porzadku ze zmienna TERM. :) Ale i tak mc wyglada kiepsko i pod AmTelnetem (tu jakby lepiej) i pod CONem. Testowalem tylko MOSowa wersje mc w CONie, bo mi ssh sie wykrzaczylo i mowi mi, ze forka nie mam.



Generalnie chodzi mi o to, ze zamiast takich kreseczek '|' czy linii (to byloby super) mam inne znaki np. "3" czy "ł".
[#6] Re: MUICON dla ludzi
Generalnie to Amidze brakuje porządnego programu do obsługi ssh2 który spełni swoje funkcje należycie. AmTelnet jest dobry ale nie na obecne czasu. Ciekawe kiedy to się zmieni?
[#7] Re: MUICON dla ludzi

@pekdar, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Dla nas juz sie zmienilo. Morgothowe OpenSSH + MUICON i do dziela. Moze to nie putty, ale da sie spokojnie uzywac.
[#8] Re: MUICON dla ludzi

@mcbarlo, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5




Wywołuj mc z parametrem "-a".
[#9] Re: MUICON dla ludzi
Dostępny jest już mały bugfix-update.
[#10] Re: MUICON dla ludzi

@mcbarlo, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7




Czy Marcina OpenSSH zadziała na klasyku?

Wybacz ale nie jestem w temacie.
[#11] Re: MUICON dla ludzi

@pekdar, post #10

W odpowiedzi na komentarz #10


O ile na tym klasyku bedzie zainstalowany MorphOS... AFAIR byly OpenSSH na OS3.
[#12] Re: MUICON dla ludzi

@Softfailur, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


Faktycznie wyglada o wiele lepiej - dzieki. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem