Komentowana treść: Aktualności PPA na twojej stronie
[#1] Re: Aktualności PPA na twojej stronie
Już dodałem - dzięki! :)
[#2] Re: Aktualności PPA na twojej stronie
Wpierw naprawcie to pod FireFox'a !!! u mnie dzieła tylko jeden link z lewego panelu a u mej Siostry na zupełnie inny m KOmpie,innym ip (kablówka -neostrada)inny dom :) działają na Firefox 1.0 aż dwa linki !! extra kod,chyba trzeba bedzie dodać do linkowni wadliwych w

bazie firefoxa (mozila full działa ok)

Ps:pan odpowiedzialny za kod strony tez nie nalezy do sympatycznych i gadatliwych :(
[#3] Re: Aktualności PPA na twojej stronie

@ethan72, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


To znaczy co Ci nie działa? Odnośniki z lewej ramki? Przecież to jest zwykły HTML. Co tam może nie działać?
[#4] Re: Aktualności PPA na twojej stronie

@ethan72, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


A kto jest odpowiedzialny za kod strony? I dlaczego ta osoba nie jest sympatyczna i gadatliwa (po czym można to stwierdzić?)?



Wracając do tematu. Używam Firefox 1.0 pod Debianem i wszystkie pozycje z lewej ramki menu działają. Działają również pod Operą i Konquerorem.

Pod AmigaOS i MorphOS również działają na Ibrowse, AWebie i chyba też V.
[#5] Re: Aktualności PPA na twojej stronie

@ethan72, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Drogi kolego, nie wiem co masz nie tak, sprawdziłem właśnie Fireffoxem 1.0 (WinXP) i wszystko ładnie działa. Może masz jakiegoś wirusa, który blokuje klikanie.

Gdyby to menu nie działało, to by oznaczało, że ten Firefox to wielkie ***** i nie umie nawet standardów HTMLa, ponieważ "This Page Is Valid HTML 4.01 Transitional!".

Sprawdź system.
[#6] Re: Aktualności PPA na twojej stronie

@ethan72, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


wow, to sie web-super-master znalazl... :P
[#7] Re: Aktualności PPA na twojej stronie
Dodałem możliwość sterowania kolorem, tak żeby data mogła być dopasowana do koloru tła strony.

Kolorem sterować można przez zmienną "kolor", przykład:

aktualnosci_js.php?kolor=ffca00
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem