Komentowana treść: Hyperview 0.11
[#1] Re: Hyperview 0.11
Przegladarek Ci u nas dostatek. Ja jednak czekam na taka ktora posiadalaby narzedzie do redukcji czerwonych oczu. Dzis w erze aparatow cyfrowych, taka opcja wydaje sie byc oczywista. Pecetowa konkurencja wydaje sie juz to rozumiec, podczas gdy my amigowcy wciaz do tego celu musimy zaprzegac kombajny pokroju ImageFX i ArtEffecta. Mam nadzieje ze jednak kiedys takiej przegladarki sie doczekam, a jak nie to przynajmniej jakiegos programu-pchelki do tego celu.

[#2] Re: Hyperview 0.11

@Mufa, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Potrzeba jest dla mnie absolutnie zrozumiała, ale według mnie przeglądarka, jak sama nazwa mówi, ma być przeglądarką, a program do obróbki grafiki/zdjęć - programem do obróbki grafiki/zdjęć.
[#3] Re: Hyperview 0.11

@Mufa, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Hmmm a w aparcie nie masz takiej opcji? W moim jest i spisuje sie calkiem niezle..... oczywiscie jak nie zapomne wlaczyc.... :)
[#4] Re: Hyperview 0.11

@mailman, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Dzis przegladarka musi umiec wiecej :) Tak samo jak edytor, wordprocesor itp... Maszyny sa szybsze, maja wiecej pamieci, wiec programom mozna dolozyc dodatkowe funkcje, a nie tylko standardowe...
[#5] Re: Hyperview 0.11

@Brodek, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3




Hmmm a w aparcie nie masz takiej opcji? W moim jest i spisuje sie calkiem niezle..... oczywiscie jak nie zapomne wlaczyc..



Oczywiscie ze mam, tylko ze prawie zawsze, zapomne, lub nie mam czasu aby to wlaczyc.

[#6] Re: Hyperview 0.11

@Kaczus, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


dla mnie najbardziej rozbudowaną przeglądarką był ShowPPC, szkoda że już nie jest rozwijany
[#7] Re: Hyperview 0.11
no nie porownywalem wszystkich opcji ale jesli showgirls w czyms mu ustepuje, to naprawdę jest to jakis margines... :)
[#8] Re: Hyperview 0.11
E tam czerwone oczy, a retusz pryszczy? ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem