Komentowana treść: AmigaOS4.0 dla BPPC - film
[#1] Re: AmigaOS4.0 dla BPPC - film


Jakosc naprawde syfiasta. Ja bym czegos takiego na net nie wrzucil, taki filmik to mozna cioci pokazac najwyzej.
[#2] Re: AmigaOS4.0 dla BPPC - film
na acp amiga.com.pl jest film z MOS'em 1.5 ponoć na klasyku
[#3] Re: AmigaOS4.0 dla BPPC - film

@Goramo, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2

I zeby bylo tradycyjnie - tez kiepskiej jakosci :P
[#4] Re: AmigaOS4.0 dla BPPC - film

@Goramo, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


LOL, taki film to kolejna kompromitacja MOST-u, bo przecież MorphOS-a dla Amig klasycznych publicznie nigdy nie będzie (w przeciwieństwie do AmigaOS4) dla zwykłych użytkowników. Jedynie "bogowie" mogą się nim pobawić.

[#5] Re: AmigaOS4.0 dla BPPC - film

@grxmrx, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Ważne że 1,5 jest na klasyka a czy zwykli śmiertelnicy go dosttaną.

No cóż "Bogowie" raczą wiedzieć

[#6] Re: AmigaOS4.0 dla BPPC - film
Nie widziałem tam Amigi1200, a nawet odpalonego ShowConfig/CPU. Więc pokaz był robiony na A1



Ten filmik w zwykłym AVI nie powinien istnieć bo straciłem tylko czas na zciąganie myśląc, że to jest encodowane mpeg4
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem