Komentowana treść: Pogoda dla Pegaza
[#1] Re: Pogoda dla Pegaza


a da sie to jakos ustawic na ksztalt linuksowej karamby? ;)

Czyli okienko bez gadtoos'ow, alphablending itd.?
[#2] Re: Pogoda dla Pegaza

@_arti, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Mozna wylaczyc ramke i walnac tlo takie, aby sie zgadzalo z podkladka (na screenshocie jest taki wariant po prawej stronie). Jak bede mial czas to moze dodam obsluge przezroczytosci oferowanej przez MOSa.
[#3] Re: Pogoda dla Pegaza
Tylko kicha, bo pogody dla Lodzi nie ma (sama Lodz jest wymieniona,
ale wartosci sa nieznane :(...)
[#4] Re: Pogoda dla Pegaza

@Kaczus, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3




Może to jakieś przejściowe problemy?

W Katowicach działa świetnie.

[#5] Re: Pogoda dla Pegaza

@Kaczus, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Czasem zdarza sie, ze serwer nie ma danych i wtedy podaje N/A. Ale sa to przejsciowe problemy i najczesciej przy kolejnym updatecie danych (co 0.5h lub 1h) dane sie pojawiaja.
[#6] Re: Pogoda dla Pegaza
Na screenie jest ladna czcionka. Zakladam, ze da sie ja jakos zmusic do dzialania pod AOS 3.9, wiec bede wdzieczny za wyslanie mi jej na maila (amario@wp.pl - chodzi oczywiscie o podpisy pod ikonami blatu). :)
[#7] Re: Pogoda dla Pegaza

@Mario, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


ja tez poprosze jesli mozna
[#8] Re: Pogoda dla Pegaza

@quaint, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


na wisnia(at)poczta(kropka)fm
[#9] Re: Pogoda dla Pegaza
Dzieki bardzo za podeslanie mi tego fonta. Gdyby ktos jeszcze posiadal podobny font z takich klimatow, to nie pogniewalbym sie w razie kontaktu. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem