Komentowana treść: RC5 - zestawienie za grudzień
[#1] Re: RC5 - zestawienie za grudzień


Na nowy rok zyczyl bym sobie jakis sprzecik z G4, powidzmy 1 Ghz, wtedy moje statsy by podskoczyly. A tymczasem pozostaje nedzny duron, bo mojej amiski 030 to nie ma sensu meczyc rc5...
[#2] Re: RC5 - zestawienie za grudzień

@Ukash, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1




A ja bym sobie życzył do G4 1 GHz MOSa 1.5 ze wsparciem dla AltiVeca. Ciekawe jak wtedy Distributed Pegasos podskoczy w statystykach, gdy Powerki będą prawie 3 razy więcej mielić w tym samym czasie. :)
[#3] Re: RC5 - zestawienie za grudzień
Aaaa, przy okazji: Panowie od obsługi skryptu odświeżającego statystyki w rankingu PPA - nadal nie działa automatycznie i muszę codziennie ręcznie aktualizować dane.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem