Komentowana treść: TGUPiA - relacja z grudniowego spotkania
[#1] Re: TGUPiA - relacja z grudniowego spotkania
moze daloby rade wrzucic gdzies te screenshoty z Athene?
[#2] Re: TGUPiA - relacja z grudniowego spotkania
Wnosze jednoczesnie z tego miejsca o analize porownawcza FreeSpace odpalonego na A1200/BPPC 160MHz/BVPPC kontra A4000/CSPPC 210MHz/CSPPC... Milego tendencyjnego porownywania



Howgh!

Mariusz Danilewicz
[#3] Re: TGUPiA - relacja z grudniowego spotkania
Heh porównać to można ale odpalając AmigaOS 4 & MorphOS 1.5 jak będą gotowe na tej samej platformie, a nie A500 m68000 7MHz VS A1200 m68020 14MHz i na czym szybciej śmiga AmigaOS 3.x
[#4] Re: TGUPiA - relacja z grudniowego spotkania

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Skąd ta pewność, że będą "na tej samej platformie"? ;)
[#5] Re: TGUPiA - relacja z grudniowego spotkania

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #3

Update do komentarza #3


jak będą gotowe i na tej samej platformie uruchomione / jak będą gotowe na tą samą platformę :P
[#6] Re: TGUPiA - relacja z grudniowego spotkania

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


To nic nie zmienilo w stosunku do Twojego poprzedniego komentarza...
[#7] Re: TGUPiA - relacja z grudniowego spotkania

@quaint, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Już wkrótce.. będzie sobie można zassać binarkę i przekonać się organoleptycznie jak to wygląda...
[#8] Re: TGUPiA - relacja z grudniowego spotkania

@Mandi^ATO, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Muszę Cię uspokoić - nie było ani jednego słowa komentarza w temacie szybkości działania..
[#9] Re: TGUPiA - relacja z grudniowego spotkania

@MaaG^dA, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8

A wlasnie rozmawialem wczoraj z Artim i podjal sie zrobic logo dla tego desktopu jako Gacek - The Flying Dog (czyli GFD :)
[#10] Re: TGUPiA - relacja z grudniowego spotkania

@MaaG^dA, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8
Ależ Madziu, ja jestem niezmiernie spokojny... Wcale nie wkurza mnie to, że ludzie z #amigazeux odstawiają różne szopki, jak na przykład zabezpieczenie przed odpaleniem się dynAMIte 2.4 na OS4 (co jedynie nie pozwala mi na testowanie tłumaczenia i nie wiem czy w związku z tym robić uaktualnienia tychże, ale chyba nie zejdę do ich poziomu i nie będę karał użytkowników za "oryginalne" pomysły programistów, pozostaje czekać kiedy będą przeprogramowywać BIOS lub formatować dysk twardy po wykryciu OS4 - fanatyzm rulez). Jak również bardzo oczywiste jest, że ten filmik przygotowany przez #amigazeux z MOSem powstał na CSPPC, jak również to, że była to wersja 1.5 (nie było widać na filmiku ani A3/4000 ani wersji MOS'a). Niech sobie robią co chcą, ale to tylko o nich świadczy i mam jedynie nadzieję, że programiści z Polski nie pójdą w ich ślady...



Alleluja i do przodu... (c) by Valwit



Pozdrawiam

Mariusz Danilewicz
[#11] Re: TGUPiA - relacja z grudniowego spotkania

@Kaczus, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9


Nowe logo jest już tworzone... (nowa nazwa też już jest). Teraz czekam na chwilę wolnego aby wszystkie napisane komponenty połączyć, przetestować .. i udostępnić do oglądania...
[#12] Re: TGUPiA - relacja z grudniowego spotkania

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


AmigaOS 4 & MorphOS 1.5 jak będą gotowe



MOS 1.5 jest gotowy. :)
[#13] Re: TGUPiA - relacja z grudniowego spotkania

@MDW, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12


Na BlizzardaPPC? ;)
[#14] Re: TGUPiA - relacja z grudniowego spotkania

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #13

W odpowiedzi na komentarz #13


MOS1.5 działający na blizzardzie to żadna nowość...

Nowością będzie tylko upublicznienie MOS1.5..
[#15] Re: TGUPiA - relacja z grudniowego spotkania

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #13

W odpowiedzi na komentarz #13


Oczywiscie. Ktos tam tego nawet uzywa.Pokazywano to wielokrotnie. W MOSie problemem nie jest ukonczenie go tylko rozpowszechnienie. Odwrotnie niz w AmigaOS4. :)



Chociaz tak prawde mowiac MOS czy OS4 dzialajacy na Amidze Classic jest jedna z najbardziej wiszacych mi rzeczy na swiecie. Ja po to 10 lat czekalem na nowy system zeby sie moc uwolnic od durnowatego, starego, znienawidzonego sprzetu. Robi mi sie niedobrze jak otwieram tower w swojej A1200 z PPC, 060, BVision, FastATA i jakies Mruczki, Flickery, sieciowki na PCMCIA... Poprostu przechodzi mi cala ochota do uzywania Amigi jak na to patrze. Pegasos czy AmigaONE sa zbawieniem dla mnie.Dlatego tez wszelkie elboxowe cuda majace na celu podtrzymac zycie Classica przez nastepne nascie lat zupelnie nie robia na mnie wrazenia i nie obchodzi mnie to co z nich bedzie albo nie bedzie.
[#16] Re: TGUPiA - relacja z grudniowego spotkania

@MaaG^dA, post #14

W odpowiedzi na komentarz #14


To co jeszcze stoi na przeszkodzie, że nie został upubliczniony do tej pory nowszy MorphOS w wersji na karty BlizardPPC?
[#17] Re: TGUPiA - relacja z grudniowego spotkania

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #16

W odpowiedzi na komentarz #16


Widzimisię tych, którzy mogą go upowszechnić, ale nie chcą.
[#18] Re: TGUPiA - relacja z grudniowego spotkania

@MinisterQ, post #17

W odpowiedzi na komentarz #17


A nie czasem stoi za tym Hyperion ze swoim OS4 lub wcześniejsza obawa Genesi przed spadkiem zainteresowania/kupnem Pegaza?
[#19] Re: TGUPiA - relacja z grudniowego spotkania

@MDW, post #15

W odpowiedzi na komentarz #15


To mam rozumieć przez to iż MorphOS 1.5 w odpowiedzi na nakręcony film z OS4 na BPPC uruchomiony był na CSPPC dla tego, że strasznie chodzi na kartach BPPC w porównaniu do OS4 na BPPC w obecnej postaci i nie było nawet sensu nagrywać z takiej konfiguracji?
[#20] Re: TGUPiA - relacja z grudniowego spotkania

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #19

W odpowiedzi na komentarz #19

Raczej pewnie fakt, ze nakrecający akurat taką konfigórację miał...
[#21] Re: TGUPiA - relacja z grudniowego spotkania

@Mandi^ATO, post #10

W odpowiedzi na komentarz #10
Jeszcze raz ja... Przepraszam wszystkich z #amigazeux za poprzedni koment, ale no coz, jak widac czasami emocje wszystkich poniosa, jak ktos kogos ostro sprowokuje... Jeszcze raz przepraszam. Mea culpa.



Pozdrawiam

Mariusz Danilewicz

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem