Komentowana treść: Konkurs Ollo - wyniki
[#1] Re: Konkurs Ollo - wyniki
HA! Jestem boski
[#2] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@szulu, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


jak juz to Boski, ale nie przypominam sobie bym Cie miał :P
[#3] Re: Konkurs Ollo - wyniki
A wyniku konkursu Feia PPA nie zamiescilo! :)



[st]

www.exec.pl
[#4] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@szulu, post #1

Szulu gratuluję :))

Wiadomo gdzie się edukujesz amigowo ;) Kanał właściwy to i wiedza na I miejsce akurat ;)))



[#5] Re: Konkurs Ollo - wyniki
Szulu, Earth2140 już masz, teraz tylko pozostaje kupić Amigę.
[#6] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@szulu, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


I przedewszystkim taaaki skromny. ;)
[#7] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@SZAMAN, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


To była jego decyzja, w komentarzach zamknął go. Po tym co zobaczyłem wcale mu się nie dziwię. Nagroda zapewne już trafiła gdzie trzeba.

[#8] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@mcbarlo, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Skromność to podstawa
[#9] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@sordan, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


Amiga? A co to jest Amiga?
[#10] Re: Konkurs Ollo - wyniki


Wygralem! Wygralem! Iahaha! Uuuaaaahahahahaa... czy na linuksa jest UAE z jit'em? :)
[#11] Re: Konkurs Ollo - wyniki


A... i malo tego, ze wygralem, to wlasnie to co chcialem... juz ide sciagac update do Pay'a.

[#12] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@SZAMAN, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


[st]

www.exec.pl




WAW!

A coż to za nowy serwis informacyjny?

Wcześniej go nie znaliśmy...



[#13] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@MinisterQ, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12


chyba "informacyjny"
[#14] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@_arti, post #10

W odpowiedzi na komentarz #10


ja tez wygralem:) wolalbym paybacka, ale dobre i trzecie miejsce:)



btw. poprawcie w newsie xywe na quaint:)
[#15] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@MinisterQ, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12


Wczoraj otrzymalem od redakcji PPA ostrzezenie, ze nie moge wpisywac nazwy www.exec.pl w komentarzach, bo redacja PPA sobie tego nie zyczy i ze zastasuja odpowiedni filtr. Cenzura na PPA! Nie myslalem, ze do tego dojdzie, ale jednak doszlo! Szalenstwo!

Ktos tu ma po prostu jakies kompleksy!



[st]

www.exec.pl
[#16] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@SZAMAN, post #15

W odpowiedzi na komentarz #15


Zapomniales napisac, ze ja zwrocilem uwage o tym, ze nie podoba (mi) sie taki spam.

Cenzura? Przejrzyjmy definicje i porownajmy. Dla mnie to filtr na spam a nie cenzura.
[#17] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@SZAMAN, post #15

W odpowiedzi na komentarz #15


Cenzura na PPA! Nie myslalem, ze do tego dojdzie, ale jednak doszlo!



I to mówi świeżo upieczony redaktor pewnego portalu amigowego, na którym cenzura jest na porządku dziennym...
[#18] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@grxmrx, post #16

W odpowiedzi na komentarz #16


Zwariowales! To, ze Ty i redacja PPA nie lubia eXeca to mnie nie dziwi, nikt nie lubi konkurencji, ale zeby stosowac takie metody! Nie mam zamiaru zrezygnowac z tego podpisu! To jest zamach na wolnosc slowa!



[st]

www.exec.pl
[#19] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@MinisterQ, post #17

W odpowiedzi na komentarz #17


Na eXecu nikt nie ingeruje w tresc komentarzy! To jest skandal!
[#20] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@SZAMAN, post #15

W odpowiedzi na komentarz #15


Wczoraj otrzymalem od redakcji PPA ostrzezenie


Doprawdy? Jakoś sobie nie przypominam, aby nasze gremium wypowiadało się w tej sprawie.


Jak napisał GRX, zwrócił Ci on uwagę. I sądzę, że to zrobił to w dobrej wierze, abyś nie naraził się na śmieszność. Tymczasem widzę, że ty nawet to, potrafisz do góry nogami obrócić. Gratuluję.


I proszę o jeszcze jedno - nie siej fermentu. Myślałem, że już z tego wyrosłeś, a tymczasem widzę, że jednak nie... Bardzo to przykre, niestety...
[#21] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@SZAMAN, post #19

W odpowiedzi na komentarz #19


Na eXecu nikt nie ingeruje w tresc komentarzy! To jest skandal!


A czy tutaj ktoś cokolwiek czy kiedykolwiek zmodyfikował w Twoim komentarzy?
[#22] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@SZAMAN, post #19

W odpowiedzi na komentarz #19


I nikt nie ingeruje tylko skrypt, a konkretnie funkcja str_replace(). Podobnie dzieje się np. przy bbcode czy mordkach czy też wyrazach powszechnie uważanych za obraźliwe (ale to mam włączone na razie tylko na forum, później dostosuje to do komentarzy do aktualności).

Żeby była jasność powtórze raz jeszcze - adres strony domowej można podać w swoim profilu i wtedy będzie w komentarzach dostępnych przez link "url".

Sytuacja zmienić się może wtedy gdy wprowadze do komentarzy do aktualności odczytywanie podpisów (jak na forum).
[#23] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@mailman, post #21

W odpowiedzi na komentarz #21


www.exec.pl - chyba nie to chce napisac! To jest ingerencja w komentarz, cenzura! Jestescie szaleni! Macie kompleksy jak male dzieci! Nie liczcie na to, ze ja zamilkne w tej sprawie!



[st]

www.exec.pl
[#24] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@SZAMAN, post #18

W odpowiedzi na komentarz #18


To, ze Ty i redacja PPA nie lubia eXeca to mnie nie dziwi


O, to ciekawe rzeczy kolega prawi...
[#25] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@SZAMAN, post #23

W odpowiedzi na komentarz #23


Jestescie szaleni! Macie kompleksy jak male dzieci!


Chłopie, uspokój się! Ile ty masz lat?


Nie liczcie na to, ze ja zamilkne w tej sprawie!


Do sądu pójdziemy? :D
[#26] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@SZAMAN, post #23

W odpowiedzi na komentarz #23


ingerencja w komentarz, cenzura! Jestescie szaleni!



Dale, Zagłoba! Szable w dłoń!



Macie kompleksy jak male dzieci!



My mamy kompleksy? A kto tu największe larum podnosi, bo skrypt usunął z jego komentarza coś, z czym jak widać kolega szaman związał się już emocjonalnie?

Cenzura w newsach na execu jest spoko, ale wycinanie na PPA raptem JEDNEGO adresu (który i tak jest na stronie głównej portalu) to już jest CENZURA? To co Ty chcesz uprawiać to jest SPAM, i z tym w redakcji PPA się walczy, nie tylko w Twoim przypadku, ale i w przypadku wielu innych osobników.

Ja doskonale rozumiem jakie są motywy Twojego postępowania. To zwykły odwet za krytykę "linii przekazu" jaką kilka dni temu sprezentowałem (nie tylko ja zresztą) konradowi. Tak?

Niee, no oczywiście że nie przyznasz racji. ;)



Nie liczcie na to, ze ja zamilkne w tej sprawie!



Znaczy co - szykuje się śmieszny weekend?
[#27] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@SZAMAN, post #23

W odpowiedzi na komentarz #23




Rany Szaman daj sobie na wstrzymanie , usiądź policz do dziesięciu a jak to nie pomoże to do 100, bo naprawde jesteś śmieszny.

[#28] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@MinisterQ, post #26

W odpowiedzi na komentarz #26


To zwykły odwet za krytykę "linii przekazu" jaką kilka dni temu sprezentowałem (nie tylko ja zresztą) konradowi. Tak?





Chyba smiesz zartowac! To jest zemsta PPA na mnie, za to, ze nie pracuje dla PPA (bo bylo blisko), tylko dla eXeca! Nie potraficie uszanowac czyjegos wyboru (tym bardziej, ze ja chcialem tym posunieciem zalagodzic spory na linii PPA - eXec, obiecalem przeciez tez pomoc SirLeo, ale on juz pewnie nie pamieta) i posuwacie sie do najgorszych metod.



[st]

www.exec.pl - PPA stosuje filtr w komentarzach, jest to cenzura i otwarty atak na magazyn eXec!
[#29] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@SZAMAN, post #28

W odpowiedzi na komentarz #28

Chyba smiesz zartowac! To jest zemsta PPA na mnie, za to, ze nie pracuje dla PPA (bo bylo blisko), tylko dla eXeca! Nie potraficie uszanowac czyjegos wyboru (tym bardziej, ze ja chcialem tym posunieciem zalagodzic spory na linii PPA - eXec


Aleś mnie tym rozśmieszył. Jak widzę Twój redakcyjny kolega nic Ci nie przekazuje, a szkoda... Przekaż mu także, że czekam na odpowiedź na maila, który do niego wysłałem tydzień temu (to tak na marginesie naszych jakichś rzekomo wspólnych wojen).
[#30] Re: Konkurs Ollo - wyniki

@SZAMAN, post #28

W odpowiedzi na komentarz #28


Chyba smiesz zartowac! To jest zemsta PPA na mnie, za to, ze nie pracuje dla PPA (bo bylo blisko),



W obliczu tego, co uparcie prezentujesz od kilku godzin, to lepiej się IMHO stało. Myśl sobie co chcesz, z fanatyzmem, i dziką manią prześladowczą nie ma co polemizować...

"Najgorsze metody"... W ustach redaktora portalu exec brzmi to wyjątkowo śmiesznie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem