Komentowana treść: Deklaracja DiscreetFX
[#1] Re: Deklaracja DiscreetFX
Ja wyrazam nadzieje, że złe czasy Atari XL/XE miną, podobnie jak minćły złe czasy dla Apple'a. Oby moje życzenia spełniły sić.

)))
[#2] Re: Deklaracja DiscreetFX

@XaVeR, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


A ja mam nadzieję, że złe czasy MOSa nie miną w ten sposób, w jaki czasy Atari minęły... ;)
[#3] Re: Deklaracja DiscreetFX
zapowiedzieli specjalne porty wszystkich swoich programów dla tego systemu.



Te w calosci pisane w assemblerze tez? Fajnie. Beda mogli je wszystkie sprzedawac w pakiecie razem z AmiZilla i/lub MorphZilla. ;)





(...)nadzieję(...)



Tez niedawno jeszcze mialem...
[#4] Re: Deklaracja DiscreetFX

@MDW, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3




tzn, odnośnie nadziei, to moje wtrącenie, a wracając do produktów, otóż panowie z DFX planują uruchomienie, i napisanie softu do 2 i 3 wersji Video Toastera, i uruchomić to maleństwo pod A4K+Mediator, A1 i własnie PEGASOS. A to jedna z kilku rzeczy, poczytajcie http://www.discreetfx.com/Products.html
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem