Komentowana treść: Konkurs na konwersję amigowej gry
[#31] Re: Konkurs na konwersję amigowej gry

@Liluh, post #15

W odpowiedzi na komentarz #15




Ta grupa to o ile mnie pamięć nie myli nazywała się Deck Six.
[#32] Re: Konkurs na konwersję amigowej gry

@GumBoy, post #31

W odpowiedzi na komentarz #31


Zgada sie. Ta grupa nadal istnieje i nadal sie tak nazywa. :) Jeden z jej czlonkow nawet tu zaglada i komentuje. Pewnie zaraz sie odezwie. :)



Dobrze by bylo go jakos zmotywowac, bo z tego co wiem to oni nadal maja ochote cos zrobic. :)
[#33] Re: Konkurs na konwersję amigowej gry

@Corwin, post #29

W odpowiedzi na komentarz #29


> Nigdy nie ukazalo sie na zabawke

Aż wstyd naprawdę nie wiem o co tobie biega z tą zabawką, że co? na gwiazdkę nie dostałeś ;) corwin@amiga.pl chłopie wstyd Odpowiednim aliasem dla Ciebie będzie o tutaj masz ť http://www.dupa.pl/

> Secret Service opisywal na podstawie demo wersji PC. W planach byla wersja zabawkowa, ale nie ukazala sie.

Tak na pewno i pisano z tego co pamiętam, że grupie T17 ledwo co udoło się zmieścić bitmapy w tych dwu megabajtach pamięci Chip Amigi 1200 ;)

A czemu się nie ukazała? Team17 został przejęty przez grupę Ocean, a tam szefostwo stawiało na $ zyski, a projekt X2 nie był w aż tak zaawansowanym stopniu więc poległ odchłani nicości w wersji na Amigę.

> Moze to i dobrze, bo gniot byl spory, pomimo fantastycznej (jak na tamte czasy) oprawy wizualnej. Poza tym, AGA nie uciagnelaby tego ze znosna predkoscia.

Nie pamiętam by X2 maiał jakieś efekty w 3D, a w bitplanie Amiga ze swoimi układami specjalizowanymi/graficznymi wymiatała, nawet do dziś wymiata :D
[#34] Re: Konkurs na konwersję amigowej gry

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #33

W odpowiedzi na komentarz #33




Tutaj jest tak gierka z as4 :)

Naprawde niezly wypas :D



http://marelwish.uname.info/
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem