Komentowana treść: AWeb 3.5.05
[#1] Re: AWeb 3.5.05
w ramach ciekawostek: od kilku wersji w awebie można używać umlautów w adresach. niestety tylko iso-1. z okazji poprzedniej wersji był wątek na A-N.de ale niestety mój jeden głos to za mało żeby zmusić autorów do dodania iso-2 czy wynalazków typu amigapl
[#2] Re: AWeb 3.5.05

@Valwit, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Szkoda, że głosowanie na iso-2 w AWebie nie jest takie proste jak głosowanie na PPA w rekinach ;)
[#3] Re: AWeb 3.5.05

@Valwit, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Niestety tą drogą aweb dojdzie donikąd... Moim zdaniem już dawno

operacje na fontach powinni zmienic na te z ttengine. Zamian ich na

prawde nie jest trudna w kodzie - co najwyżej mozolna, jeśli kod jest

dłuższy... wtedy wyświetlanie w dowolnym charscie nie byłoby

problemem...
[#4] Re: AWeb 3.5.05
Jeśli dobrze pamiętam, to jakiś miesiąc temu ktoś coś przebąknął na temat ttfengine w AWebie na AWebDev. Więc jakieś nieśmiałe plany być może są...
[#5] Re: AWeb 3.5.05

@Kamul, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


swojego czasu Krash proponowal swoja pomoc, ale wtedy go zlali....
[#6] Re: AWeb 3.5.05
Pamiętam. Ale może już dojrzeli... ;)
[#7] Re: AWeb 3.5.05
no dobra, ale co ma ttengine do tego co wpisujesz jako adres? bo to jest problemem. aweb interpretuje polskie krzaczki jako odpowiednie znaczki z iso-1 i w punnycode wstawia ich odpowiedniki zmaiast własciwych dla polskich liter. sugerowalem dodanie jakiejs zmiennej dzieki ktorej procedura wiedziałaby że znaczki nie są w iso i uzyla do tlumaczenia jakiejs tabeli. dzeiki temu działał by dowolny system kodowania, ale dowiedzialem sie ze jezyk polski nie jest tak wazny zeby komus sie chcialo to robic.
[#8] Re: AWeb 3.5.05
A o khtml to chyba zapomnieli... Albo odwrócili wzrok.
[#9] Re: AWeb 3.5.05
Eee rekiny.pl się prawie nie otwierają. Stabilność godna voyagera

Cieniutko.

Zdecydowanie najsłabsza przeglądarka.

A wracając do vojo, ponoć ten bug z rwaniem wszystkiego w czasie przewijania okien został poprawiony. Może ktoś wie jak zdobyć łatkę
[#10] Re: AWeb 3.5.05
Stabilność godna voyagera



Dobry tekst :D:D Piwo dla tego Pana. :)
[#11] Re: AWeb 3.5.05
Mam wrazenie ze ta wersja Aweba znacznie szybciej sie uruchamia.
[#12] Re: AWeb 3.5.05
Mam wrazenie ze ta wersja Aweba znacznie szybciej sie uruchamia.
[#13] Re: AWeb 3.5.05

@Valwit, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7

Chodzilo mi o calkowita ignorancje wobec charsetow innych niz iso-1. I
to niezaleznie czy chodzi o ekst wpisywany, czy wyświetlany.
[#14] Re: AWeb 3.5.05
Wreszcie dzialaja mi preferencje i moge cos pozmieniac (np. czcionke lub tryb wyswietlania i nie musze na sile promowac za pomoca NewMode).
[#15] Re: AWeb 3.5.05
Gdzies chyba wcielo wersje MOSowa. Ktos sie orientuje skad mozna ja wziac?
[#16] Re: AWeb 3.5.05

@MDW, post #15

W odpowiedzi na komentarz #15


Po prostu jest zle wpisany link... zmien rozszerzenie, zeby bylo .tar.bz2 na koncu a nie .tar.bz2.tar i plik sciagnie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem