Komentowana treść: Kompatybilność oprogramowania pod AmigaOS 4.0
[#1] Re: Kompatybilność oprogramowania pod AmigaOS 4.0
Portal exec? Od kiedy jest portalem?
[#2] Re: Kompatybilność oprogramowania pod AmigaOS 4.0

@grxmrx, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Masz racje - PPA to portal, eXec to magazyn i serwis informacyjny.
[#3] Re: Kompatybilność oprogramowania pod AmigaOS 4.0

@SZAMAN, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


raczej dezinformacyjny...
[#4] Re: Kompatybilność oprogramowania pod AmigaOS 4.0
Ciekawe na czym to było testowane ? (dotyczy AmigaONE i AOS4).

Bo mnie jakoś FinalWriter97 nie działa, wywala błąd już przy starcie.
[#5] Re: Kompatybilność oprogramowania pod AmigaOS 4.0

@SZAMAN, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Poprawiłem na serwis.
[#6] Re: Kompatybilność oprogramowania pod AmigaOS 4.0

@adam239, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


http://os4.exec.pl/kompatybilnosc.html - troche uzupelnilismy strone o nowe informacje, zobacz
[#7] Re: Kompatybilność oprogramowania pod AmigaOS 4.0

@adam239, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4




Ciekawe na czym to było testowane ? (dotyczy AmigaONE i AOS4).



Wiekszosc, tak z 80% testowalem ja na moim kompie, ale czesc wpisal Konrad opierajac sie zapewne na doswiadczeniach betatesterow posiadajacych AONE (lub byc moze takze ZAPa).



Bo mnie jakoś FinalWriter97 nie działa, wywala błąd już przy starcie.



Mnie tez niedziala, podobnie z reszta jak PerfectPaint. Ale te dwa progsy naleza akurat do tej mniejszosci, ktorej ja nie wklepywalem. Zakladam wiec ze skoro te 2 programy dostaly notke "TAK", to pewnie dzialaja dobrze na Petuni, ktorej my jeszcze nie mamy, albo tez mamy cos nie tak pokonfigurowane.



Mam jeszcze do Ciebie pytanie dotyczace starego PersonalPainta. Na IntuitionBase, pisza ze dziala dobrze, z relacji innych userow AONE wynika ze program tez nie sprawia najmniejszych problemow. Jednak u mnie problemy sa, wiem ze trzeba wylaczyc bliter i tryby 15khz, robie to, jednak aby to zadzialalo trzeba zapisac konfiguracje i wyjsc z programu. Po ponownym wejsciu, wyskakuje mi komunikat o bledzie w jakiejs lini pliku konfiguracyjnego a tryby 15kz i bliter mam wlaczone dalej.

Jesli u Ciebie program dziala dobrze, to jesli mozesz podeslij mi prosze plik konfiguracyjny do tego programu.
[#8] Re: Kompatybilność oprogramowania pod AmigaOS 4.0

@Mufa, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7




Nie mam tego programu ale spróbuje go skombinować i sprawdze.
[#9] Re: Kompatybilność oprogramowania pod AmigaOS 4.0

@SZAMAN, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Fajnie i w końcu bez niedomówień. Szkoda tylko, że tak właśnie nie zareagowaliście od razu, a jeden z Was wdał się w "elokwentne", nawzajem zaprzeczające sobie komentarze, a w dodatku posądziliście niektórych o złośliwość, która tak naprawdę była zwykłą dobrą wolą. I napisałem to specjalnie na SWOIM poletku, aby pozostać konsekwentnym temu, co napisałem w jednym z wątków na WASZYM (teraz to jest złośliwość i za nią biorę odpowiedzialność :D. Drobne uwagi mam jednak dalej, lecz to już pozostawię dla siebie.
[#10] Re: Kompatybilność oprogramowania pod AmigaOS 4.0

@mailman, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9


Ja proponuje od tej pory mniej uprzedzen i wiecej zyczliwosci, a bedziemy sie lepiej dogadywali. Oczywiscie uwaga ta odnosi sie do obu stron! Pozdrawiam



Jestem bardzo ciekawy tych drobnuch uwag i proponuje swojego maila.
[#11] Re: Kompatybilność oprogramowania pod AmigaOS 4.0

@SZAMAN, post #10

W odpowiedzi na komentarz #10


Jestem bardzo ciekawy tych drobnuch uwag i proponuje swojego maila.


Nie licz na to. Jestem konsekwentny w swoich postanowieniach. Może kiedyś sami dojdziecie albo ktoś Wam doniesie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem