Komentowana treść: Niezapomniana reklama
[#1] Re: Niezapomniana reklama
Z moich obliczeń wynika, że wiadomość u ostatniej osoby z pętli nie mogła zajmować więcej niż 1MB. Cały wstyd przyjmuje na siebie
[#2] Re: Niezapomniana reklama

@grxmrx, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Zaden problem. Codziennie dostaje sie tyyyle spamu, ze jakas tam jedna wiadomosc wiecej zupelnie nie ma znaczenia - nawet jezeli zajmuje 1MB. Luz, jest OK. :)
[#3] Re: Niezapomniana reklama
Zgadzam sie z MDW, to zdarzenie nie jest warte czyichkolwiek nerwow i wstydu (jak mawiala moja Babcia - wstyd to tylko krasc i glosowac na WRP )
[#4] Re: Niezapomniana reklama
Ja to na szczęście nie jestem na końcu bazy.. ale parę powtórek było...

Gdyby na rekiny się dało tyle głosów oddać.. hmmmm
[#5] Re: Niezapomniana reklama
To żaden problem kilkaset kilw mniej czy wiecej to nie ma róznicy :D, fajnie że wysłaliście coś takiego.
[#6] Re: Niezapomniana reklama
Najwyrazniej jestem na poczatku bo dostalem tylko 1 sztuke listu ;)
[#7] Re: Niezapomniana reklama

@grxmrx, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Już nie rób z siebie męczennika. ;)

Starczy że linuksa używasz. ;)
[#8] Re: Niezapomniana reklama


Jadostałem bardzo długi list z ppa.pl jeszcze nie przeczytałem do końca ale na pewno przeczytam.

Lubię dostawać listy
[#9] Re: Niezapomniana reklama

@Goramo, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


Ja również mile zostałem zaskoczony listem.. przeczytałem go 220 razy :) A cała długość to 256 KB. Ale to nic. Sasqauatch to sobie poczyta bo dostał od was 2 razy tyle.

czyżby był bardziej lubiany ?
[#10] Re: Niezapomniana reklama
A ja dostalem ok. 700 kilo... i co?? i nic... od czegos sa te stale lacza w koncu nie?? ;)
[#11] Re: Niezapomniana reklama
oki!!!

Nic się nie stało :D

głosuję codziennie :o
[#12] Re: Niezapomniana reklama
ja 178 kb, ale jak dla mnie - żaden problem, luźno :)



co do głosowania, to coś jest zdupcone, bo nie mogę głosować, ani ze swojego ip, ani z proxy, nie wiem, co jest???? :O JA CHCĘ GŁOSOWAĆ na PPAAAAAAAAAAAAAAAAAAa!
[#13] Re: Niezapomniana reklama

@baderman, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12


Jeśli masz fire walla to go wyłącz. Lub chociaż spróbuj obniżyć jego zaporę do LOW. Najlepiej wyłącz i łącz się przez proxy np.

66.6.160.170 port 80. :)
[#14] Re: Niezapomniana reklama
Myslalem, ze przysylacie mi jakies materialy do opracowania ;) (300KB podglad w YAM-ie). Nie ma sprawy. Ami chodzi caly wieczor to sobie sciaga nie takie maile, a ponadto dzis net radiowy dziala wyjatkowo sprawnie. Czyzby mroz mu dopomagal?



P.S.

Oczywiscie zaglosuje na PPA w rekinach zanuzony.
[#15] Re: Niezapomniana reklama

@grxmrx, post #1

Ja dostalem 441 kB. Wiecie... za taka wpadke to powinno sie zamknac ten portal.

Ale refleks tez sie liczy.

Tym razem zostanie to wybaczone i z tej okazji zaglosuje na PPA.
[#16] Re: Niezapomniana reklama
hehe dostalem 100kb tekstu przegladam i deja vu

mowie nic co to pega sobie przeciez kupilem

poczytalem tak do 60 lini

potem skasowalem



No problema,pozdrowionka

[#17] Re: Niezapomniana reklama
Jednak dla osób z modemami to jest nerwowa chwila, i już pewnie siekiery ostrzą, ale z tego co pamiętam, to teksty się ładnie kompresują i modem znacznie mniej zassa. :) Jesteśmy też ludźmi, a bez takich numerów by chyba nudno było.
[#18] Re: Niezapomniana reklama

@TJindy, post #13

W odpowiedzi na komentarz #13




HAAAAAAAAAa... działa, pewnie firewall blokował referera. DZIĘKI WIELKIE, zajebiscie, ze juz wiem co go boli :)
[#19] Re: Niezapomniana reklama
no ja dostalem list 371 kb i czytam. schodze nizej patrze to samo. mysle sobie co jest. ale patrze na slider`a obok cosik dlugi. jade nizej a tu loop. zatsanawialem sie wlasnie skad to sie wzielo. A tu masz, skrypt sobie jaja robi :D No ale coz takie zycie. Nigdy sie wszystkiego nie przewidzi :D Jak najmniej takich bledow panowie :D
[#20] Re: Niezapomniana reklama
A czy to sie zwiekszalo alfabetycznie? bo wiecie.. ja jestem na koncu listy, na "u" ;) I jeszcze maila nie dostalem.. w moich wyobrazeniach przepycha sie teraz jakies 9MB monstrum przez siec zeby jutro rano powitac mnie rano w porannej poczcie ;) Jak dobrze ze na o2.pl mam 1GB miejsca ;)

Pozdrawiam, na Rekina PPA bede glosowal jak dotychczas :)
[#21] Re: Niezapomniana reklama
Aleście się nabili w piersi ;))) Oby ci co dostali maile obudzili sie zaczęli głosować wreszcie :)) Czego Im, Wam i sobie życzę.



Drażni mnie nasz obecny przeciwnik, jest dość arogancki, choć na razie chyba lepiej zorganizowany.

[#22] Re: Niezapomniana reklama

@sanddra, post #21

W odpowiedzi na komentarz #21


Sandra lepiej zorganizowani to jesteśmy my, pirwsze miejsce oddaliśmy tylko na 10 minut.

A niech się chopaki nacieszą prowadzeniem przez chwilę

[#23] Re: Niezapomniana reklama
tak ale widzisz co sie dziej teraz, kilka minut i znowu nas doginia ale ja doiero jutro oddam reszte gloswó swoich, rano jak siew yspie ;) a niech sie naciesza przez noc jeśli wogóle nas dogonią:)
[#24] Re: Niezapomniana reklama

@sanddra, post #21

W odpowiedzi na komentarz #21




Wlasnie, dobrze ze miale byly tak duze. Znam 2 Amigowcow ktorzy nie glosuja bo "ich to nie interesuje" i takie tam. Wstyd Panowie, potwory! Moze ten majl ich zmobilizuje.

[#25] Re: Niezapomniana reklama
hehe = trza bylo od wszystkich zebrac wielkosc pliku i nakreslic na mapie obieg MEJLA PPA GIGANTA
[#26] Re: Niezapomniana reklama
Tak w kwesti formalnej: czy ktoś mógłby mnie pokrótce oświecić w treści owego maila, ew. podesłać mi go raz jeszcze? Owszem, otrzymałem, ale jak spróbowałem go otworzyć zostałem poczęstowany textem "Nie można wyświetlić wiadomości. Za długa treść." :( Wiem, pewnie to moja wina, że z poczty sobie korzystam z przeglądarki, zamiast uczciwie użyć jakiegoś programu pocztowego (co prawda jestem lekko zniechęcony do tych wynalazków - wszystko przez to, że mało nie posiwiałem, próbując kiedyś skonfigurować tego chorego Outlooka) ale to zaczeka, aż wreszcie Ami zostanie zsieciowana. A poza tym to i tak bez zachęty głosuję na PPA :)
[#27] Re: Niezapomniana reklama

@LeMan, post #26

W odpowiedzi na komentarz #26




Już dotarło, THX :)
[#28] Re: Niezapomniana reklama
Nie ma za co przepraszac. Moj meil mial tyklo 53 kB i takich reklamowek dostaje znacznie wiecej i bardziej "zlosliwe".
[#29] Re: Niezapomniana reklama

@XaVeR, post #15

W odpowiedzi na komentarz #15



Prawie wykrakales

[#30] Re: Niezapomniana reklama
Może by jaszcze raz puścić takego maila



Tylko znacznie krutszego
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem