Komentowana treść: Gadżety
[#1] Re: Gadżety


ktos chce taka podkladka? 22PLN/sztuka. Moge przygotowac kazdy wzor ;)
[#2] Re: Gadżety
Ta z lodem jest dobra. Idealna analogia do topniejących pegazów...
[#3] Re: Gadżety

@_arti, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Może podkładka z logo PPA? I jakiś konkurs żeby można ją było wygrać :, a może niech PPA zastanowi się nad sklepikiem z gadżetami, może choć troche wspomogło by to działalność PPA, wkońcu czytający serwis amigowcy mają dojścia do wielu producentów (choćby podkładek, kubków etc).
[#4] Re: Gadżety

@MinisterQ, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Jak tylko pozbyłeś się Pegasosa, od razu zacząłeś na niego najeżdżać. Przykre.
[#5] Re: Gadżety

@Grzegorz Kraszewski, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Dlaczego "najeżdżać"? Pegasos nie człowiek, nie obrazi sie.



Tak w ogóle myślisz że mnie bawi ta cała sytuacja?
[#6] Re: Gadżety

@MinisterQ, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


Sytuacja zapewne nie, ale wtykanie złośliwości przy każdej okazji (patrz forum MorphOS i wątek "karta graficzna") to i owszem.
[#7] Re: Gadżety

@Grzegorz Kraszewski, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


A co innego pozostało? Na zmianę sytuacji liczyć nie mam co, więc w moim przypadku pozostała conajwyżej złośliwość.
[#8] Re: Gadżety

@MinisterQ, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


Ja jestem trochę nie w temacie, bo mnie inne sprawy ostatnio odciągnęły od sieci i nie znam aktualnej sytuacji. Rzeczywiście jest aż tak źle i nadal nie ma szans na to, że wiadome osoby ustalą coś sensownego? Nie strasz mnie. :( Ja powoli wracam do życia, znów zaczyna mi się wszystko podobać, a tu takie wieści...
[#9] Re: Gadżety

@MDW, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


Nic nie wiadomo. Wszystko jest kwestią wiary w rozsądek MOSteamu. Jak dla mnie to nieakceptowalne.
[#10] Re: Gadżety

@Rafael/ARMO, post #3

Zrazilo by mnie do tego fajnego portalu handlowanie skarpetkami, naklejkami i innymi gadgetami z PPA.



Juz lepiej wydac jakas skromny biuletyn. Moge sie tym zajmowac :)

[#11] Re: Gadżety

@Rafael/ARMO, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3




Dzisiaj nie trzeba miec specjalnych dojsc. Idziesz do fotografa i mozesz za kilkanascie zlociszy zamowic sobie kubek z wlasnym zdjeciem. Przypuszczam ze na tej samej zasadzie mogłbyś swoje zdjęcie zastapić jakimś innym plikiem graficznym, np. logo PPA czy Amiga. Podobnie sprawa ma sie z naklejkami, coz za problem na plycie ze zdjeciami dolaczyc takze pliki zo odpowiednim logo. Po wywolaniu obklejamy to klejaca tasma dwustronna i mamy piekne naklejki.

Tak sie ostatnio nawet zastanawialem, czy by nie dolozyc jakis amigowych akcentow do mojej obudowy. Wie ktos moze gdzie mozna znalezc nadajace sie do wydruku logo Amigi ze sreberkiem w lewej gornej cwiartce (AONE). Oczywiscie nie interesuja mnie jakies miniaturki rzedu 640x480, bo tego to akurat jest pelno.
[#12] Re: Gadżety

@MinisterQ, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2




Hehehe
[#13] Re: Gadżety

@MinisterQ, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7




albo kupic sobie w koncu grzyba. loda!



[#14] Re: Gadżety

@smackme, post #13

W odpowiedzi na komentarz #13


Trzeciego? Człowieku, po co?

"Loda to nam, a nie my"
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem