Komentowana treść: PegXMac - rejestracja
[#1] Re: PegXMac - rejestracja
to troche obok tematu ale mam pytanko:

jakie macosy wam chodzą z molem i jakie romy maca używacie?

ja mam plytki z macos9.1 i macos8.1 ale zadna z nich nie idzie.

[#2] Re: PegXMac - rejestracja

@rzookol, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


MacOS 10.2, 10.3

[#3] Re: PegXMac - rejestracja


Ja sić już zgłosiłem :). Kto nastćpny? Zdecydowanie wolałbym zapłacić 50 niż 130 ;)
[#4] Re: PegXMac - rejestracja

@rzookol, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1




ja zakonczylem na 10.3.7 pojawil sie juz update do 10.3.8 ale tego juz nie sprawdzilem





[#5] Re: PegXMac - rejestracja
Jak na razie zgłosiło się tylko pięć osób, z czego z tych siedmiu co reflektowało poprzednio są tylko dwie :( Czyżby słomiany zapał niektórych osób?
[#6] Re: PegXMac - rejestracja
Jest już siedem osób. Przybliżony koszt wersji dla Pegasosa (na ten moment) to 61 PLN, a dla AmigaOne 69 PLN. Proszę się w miarę szybko decydować.
[#7] Re: PegXMac - rejestracja
ja tez sie probowalem zglosic, lecz mam problem - maile mi wracaja.
[#8] Re: PegXMac - rejestracja

@jokov, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


A wysłałeś na pewno na ten co jest podany w informacji i na pewno usunąłeś słowo (MAŁPA) i zastąpiłeś je właściwym znakiem?
[#9] Re: PegXMac - rejestracja
Tak. Dzisiaj sprobuje jeszcze raz ze swojego komputera. Tak czy inaczej jestem zdecydowany.

[#10] Re: PegXMac - rejestracja
Ja tez chetnie sie zapisze ale nie moge rowniez wyslac maila ...

moze to jakas sciema mosadu
[#11] Re: PegXMac - rejestracja

@AmiChris, post #10

W odpowiedzi na komentarz #10


Mail doszedł. Jest już 11 osób. PROSZĘ O WYSYŁANIE MAILI NA ADRES WSKAZANY W WIADOMOŚCI i ZASTĄPIĆ WYRAŻENIE (MAŁPA) STOSOWNYM ZNAKIEM!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem