Komentowana treść: Muli3D dla AmigaOS 4.0
[#1] Re: Muli3D dla AmigaOS 4.0
Ja w kwestii formalnej - jak bardzo się muli to Muli 3D?
[#2] Re: Muli3D dla AmigaOS 4.0
Ja tez w kwestji formalnej, jakie sa szanse na wydanie MOSa i kiedy i za ile
[#3] Re: Muli3D dla AmigaOS 4.0
Softwareowa wykorzystujaca mozliwosci obecnych kart graficznych? Hmmm... ciekawe stwierdzenie. :) Wedlug mnie jedno wyklucza drugie. No ale moze sie myle...



Acha - nie mam nic przeciwko sensownym silnikom softwareowym na sensownym sprzecie.
[#4] Re: Muli3D dla AmigaOS 4.0
To projekt bardziej badawczy.

OS4 jak widać rozwija się cały czas. :D
[#5] Re: Muli3D dla AmigaOS 4.0

@Sventevith, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Jeżeli przez rozwój rozumiemy portowanie linuksowych bibliotek, to owszem, rozwija się cały czas.
[#6] Re: Muli3D dla AmigaOS 4.0

@Grzegorz Kraszewski, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5

no slyszalem, ze mos sie rozwija pieknie, niestety tylko w wersji dla
znajomych królika...
[#7] Re: Muli3D dla AmigaOS 4.0

@Grzegorz Kraszewski, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5




To bibloteka multiplatformowa ja ja skompililem pod Winda.

No a co niby sprawa MOSA wyglada lepiej pod wzgledem ilosci komercyjnych aplikacji, tez wiekszosc programow to porty z "linuksa".



Ah przepraszam sprawa MOSA nie wyglada :)

Tak apropo to jakies nowe ekstremalne hobby pisanie softu dla samego siebie ??

To jest cool i trendy ??



Zeby nie bylo nie ja sprowokowalem zgryzliwosci
[#8] Re: Muli3D dla AmigaOS 4.0


Co maja aplikacje dla MOS'a do sytuacji samego MOS'a?
[#9] Re: Muli3D dla AmigaOS 4.0
Znowu jakieś swary głupie? Ja tak dla odmiany mam pytanie na temat. Czy ktoś coś może powiedzieć konkretniejszego w sprawie biblioteki Muli3D?
[#10] Re: Muli3D dla AmigaOS 4.0

@Prince, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9




Projekt badawczy emulujacy vertex i pixel shadery. Przydatnosc aby zastosowac to w aplikacjach jest mala. Na moim Duronie 1.6 wyciskalo jakies 5 FPS (w zaleznosci od dema). Podobne osiagi byly na uA1.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem