Komentowana treść: SimpleMail 0.26
[#1] Re: SimpleMail 0.26
Przyznam sie ze jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Ostatni raz odpalalem SimpleMaila chyba 3 lata temu. Bylem tak przyzwyczajony do Yama ze nawet nie chcialo mi sie sprawdzac jak taki SimpleMail wyglada teraz. Az do dzisiaj. I wlasnie przerzucam ksiazke adresowa :)
[#2] Re: SimpleMail 0.26

@luk, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Czy support dla wielu użytkowników w końcu dodatno?
[#3] Re: SimpleMail 0.26

@luk, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1






Przyznam sie ze jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Ostatni raz odpalalem SimpleMaila chyba 3 lata temu. Bylem tak przyzwyczajony do Yama ze nawet nie chcialo mi sie sprawdzac jak taki SimpleMail wyglada teraz. Az do dzisiaj. I wlasnie przerzucam ksiazke adresowa



Yam juz od dawna goni SimpleMaila a nie odwrotnie, np. previewy wiadomosci w dolnej cwiartce ekranu pokazaly sie w Yamie dopiero w najnowszej wersji developerskiej z przed 2 tygodni, SimpleMail mial to juz pod koniec zeszlego roku.

Niestety SimpleMail dla OS4 w wersjach 0.23 i 024 mial jedna przykra wade, mianowicie od czasu do czasu z niewiadomych powodow potrafil obciac wysylana wiadomosc, szczegolnie jesli zawierala zalacznik. Na szczescie w wersji 0.25 tego bledu juz nie zaobserwowalem, wiec mam nadzieje ze w wersji 0.26 bedzie podobnie.
[#4] Re: SimpleMail 0.26

@Kaczus, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


nie
[#5] Re: SimpleMail 0.26
na szczescie w yamie mozna to okienko wylaczyc w cholere :) inaczej sie robi yaoutlook :)
[#6] Re: SimpleMail 0.26


Świetny program - bardzo mi się podoba. Chociaż to mój pierwszy

program pocztowy na Ami (Pegazie właściwie). Po jednym dniu używania

- rewelacja
[#7] Re: SimpleMail 0.26

@luk, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1

Czy można w jakiś łatwy sposób przerzucić książkę adresową z Yama do SimpleMaila?
[#8] Re: SimpleMail 0.26

@stony, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


Mozna. Gdzies jest funckcja importu. Jakos to musialem zrobic. :)
[#9] Re: SimpleMail 0.26

@Mufa, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3




Yam juz od dawna goni SimpleMaila a nie odwrotnie



jest jeszcze kilka istotnych rzeczy w który SM jeszcze goni YAMa.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem