Komentowana treść: FryingPan 0.4b
[#1] Re: FryingPan 0.4b
...hmmm jakos polskiej strony FP nie moge znalezc...
[#2] Re: FryingPan 0.4b
bo nie ma. ale za to na hiszpański można sobie przełączyć :D

[#3] Re: FryingPan 0.4b

@R-Tea, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2




To juz Elbox jest lepszy ma polska strone...



Szkoda, bo angielskiego akurat nie znam, a moze autor FP nie zna polskiego ??
[#4] Re: FryingPan 0.4b

@noowy, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Moze po prostu nie ma czasu zrobic polskiej wersji...
[#5] Re: FryingPan 0.4b

@Kaczus, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4




Moj Boze...
[#6] Re: FryingPan 0.4b

@noowy, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


Co chcesz przez to powiedziec?
[#7] Re: FryingPan 0.4b

@Kaczus, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6




chce przez to powiedziec, ze ...brak mi slow :P
[#8] Re: FryingPan 0.4b

@noowy, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


Brak Ci slow, ze ktos woli czas poswiecic na to, by program lepiej dzialal nizli na to by mial strone w jezyku innym niz angielski?
[#9] Re: FryingPan 0.4b
Przy okazji jak możecie to do newsa dodajcie, że z nowych ważniejszych przy czym istotnych zmian nowej wersji FP to support w programie dla nagrywarek DVD oraz importu/exportu iso-image w formacie CUE.



W archiwum jest nowe nawet ciekawe gui, wystarczy tylko zmienić nazwę katalogu skórki z ice na default.



Od tej wersji moja zwykła nagrywarka stała się nagrywarką DVD z 8MB buforem :D



PS. Już po minucie używania zawiesiłem cały system, w czytniku miałem płytkę z 8 sesjami klikam na rozwinięcie jednej z sesji i dosłowny restart amy, następne odpalenie utworzyłem drzewo image obrazu płyty z Ram Disk: po wejściu do katalogu T: restart. No naprawdę takie szopki to jak program jest do oglądania czy używania/wypalania
[#10] Re: FryingPan 0.4b

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9

Przeslalbys bugrepoort autorowi, pewnie mialbys wersje dzialajaca...
[#11] Re: FryingPan 0.4b

@noowy, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Pewnie zna i to dobrze bo zrobił wspaniałą polską lokalizację, tu wielkie brawa dla autora oraz za piękny funkcjonalny a zarazem dynamiczny na wolnych cpu gui, właśnie tak oparte gui widzę w nowym AmiGG nie inaczej
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem