Komentowana treść: Garry Hare - oświadczenie
[#31] Re: Garry Hare - oświadczenie
Tak, z tego co mi teraz niebo i ziemia oraz betatesterzy wskazuja raczej powyzej 4.0, ale bedzie to cos w pelni OpenGL.



No to w takim razie uzpelnie nie ma co sobie zawracac glowy platforma oparta na AmigaOS4. Sam OS4.0 wyjdzie niewiadomo kiedy, a OS4.1 to juz zupelnie mrzonka przyszlosci. Wobec tego nie warto o tym teraz gadac. To co w MOSie (niepublicznym ale ktorego mam) jest od roku w OS4 bedzie niewiadomo kiedy (a nawet wiadomo, ze nie w najblizszej wersji). No "fajnie"... Wobec tego temat narazie jest zupelnie zamkniety. Jestem poprostu za stary na tak dlugoterminowe plany. :)
[#32] Re: Garry Hare - oświadczenie

@MDW, post #31

W odpowiedzi na komentarz #31


Jestem poprostu za stary



To co Ty za 10 lat będziesz mówił?
[#33] Re: Garry Hare - oświadczenie

@MDW, post #31

W odpowiedzi na komentarz #31

Dziadku MDW, a moze ty wiesz, czy mosteam ma jakies plany? bo r.s. wydaje sie byc conajmniej z marsa, jak nie z jakiejs dalszej planety, natomiast to co pisze krash jest bardzo niepokojace, wychodzi na to, ze nie ma ani pomyslu, ani nikt nad tym nie panuje... Nawet do r.s.-a wczoraj nie moglo dotrzec, ze krash odszedl z teamu...
[#34] Re: Garry Hare - oświadczenie

@MinisterQ, post #32

W odpowiedzi na komentarz #32


To co Ty za 10 lat będziesz mówił?



Trupy nie mowia. :)
[#35] Re: Garry Hare - oświadczenie

@Kaczus, post #33

W odpowiedzi na komentarz #33


Dziadku MDW, a moze ty wiesz, czy mosteam ma jakies plany?



Nic nie wiem. Zupelnie nie jestem przy korycie i nie mam z nim stycznosci. Nie wiem co o tym wszystkim myslec. Nie rozumiem jak mozna najpierw stworzyc cos tak cudownego, a pozniej w tak modelowy sposob to roz(...)c. Jestem zrozpaczony. W dodatku nie ma alternatywy jak slysze (bo OS4.0 to nie jest alternatywa dla mnie).
[#36] Re: Garry Hare - oświadczenie

@rolpho / D6, post #28

W odpowiedzi na komentarz #28


...i jeśli możesz, nie publikuj proszę żadnych wyliczeń odnośnie robienia softu na ukochaną platformę...znowu się popłakałem



Wiem wiem. :) Jednak to jest pewien sposob na zmobilizowanie sie. Tylko jak tu sie zmobilizowac jak platforma sie rozsypuje? To przeciez chore. Jest swietny system, swietny i niedrogi (jak na warunki amigowe) sprzet i tak sie wszystko rozsypuje. :(
[#37] Re: Garry Hare - oświadczenie

@MDW, post #36

W odpowiedzi na komentarz #36




To może dla odmiany zrobić coś bez motywacji?? ;)



BTW: z tą MESA to chyba nie mo co dramatyzować - nie sądzę [jako GL-lamer;)], żebyśmy (osobiście) na razie potrzebowali czegoś więcej, szejderów jeszcze nie rozkumaliśmy, a multitexturowanie załatwia wszystko i na razie nie wiele do szczęścia potrzeba.

BTW2: ten MiniGL Friedenow to NIE to samo co bylo na klasyku, no i już działa :)



BTW3: czy jest nadzieja, że kiedy padną już wszystkie klasyk-ppc-kanapki, a o emulacji WarpOS'a na OS4/MOS wszyscy zapomną [w wyniku uginających się twardzieli pod gigantycznym ciężarem super nativeppc softu :)], ludzkość będzie jeszcze w stanie obcować z zachowanymi archetypicznymi arcydziełami swoich przodków demosceny w postaci np. "KHESHKHASH" zgranym do animacji ?!? :)

[#38] Re: Garry Hare - oświadczenie

@rolpho / D6, post #37

W odpowiedzi na komentarz #37


To może dla odmiany zrobić coś bez motywacji??



No niestety bez motywacji to ja moge najwyzej 27 raz ogladnac Alternatywy 4 czy Aliens albo poprostu pojsc spac. :)





ten MiniGL Friedenow to NIE to samo co bylo na klasyku, no i już działa



To on juz jest? No to ja juz nic nie wiem. :) Zreszta co za roznica - i tak to wszystko jest niepubliczne, a maszyna na ktorej to mozna odpalic kosztuje "zyliard". Poza tym ja to wszytko (a nawet duzo wiecej) mam od dawna na Pegasosie.





"KHESHKHASH" zgranym do animacji



No nie wiem. Wymiotowac mi sie chce jak siadam do classica. To dema bylo tak po staremu poskladane. Pierniczy sie rowno po przeniesieniu na MiniGL. Wszystko mi sie rozjechalo z dzwiekiem. Opadly mi rece jak to zaczalem przenosic na Pegasosa. Zamierzam kiedys od poczatku to poskladac i wtedy sie zrobi animacje. :) Tyko najpierw musze dokonczyc ten swoj zestaw programow do skladania dem. :)
[#39] Re: Garry Hare - oświadczenie

@MDW, post #38

W odpowiedzi na komentarz #38




To on juz jest? No to ja juz nic nie wiem ...




No, jeśli logika mnie nie zawodzi, to te pare dupereli latających w trójprzestrzeni na tym ostatnim propagandowym os4-filmiku niejakiego Crisot'a było właśnie pod tym nowym MiniGL, który teoretycznie jest gotowy [nowy-znaczy obsługujący multiteksturing i pare innych rzeczy]. Frieden Bros powinni aktualnie męczyć MESĘ. Wyznając amigową filozofię propagandy sukcesu - update systemu, który nastąpi "niebawem" [ostatni przed "final release"] powinien zawierać właśnie w3d, MiniGL i MESE. :)



heh, llerva mate, właśnie przez moment poczułem się jak jakiś beta-rycerz, mimo iż nie mam z OS4 do czynienia ;)



A'propos Pegaza, powtarzając zapewne mieloną z 500 razy myśl, gdybym miał 100% pewność, że os4 (oficjalnie) ruszy na Peg'u to bym się wiele nie zastanawiał przy wyborze hardware'u. Acz chyba wiadomo, że nic z tego nie będzie skoro ci leszcze tam "u góry" zamiast rozsądnie pogadać postawili sprawę na ostrzu noża... :(



Co do "KHESHKHASH" - to może da się jakoś zgrać klatki po kolei, domontować muzę później... Rozumiem Twój ból, i nie chciałbym być odpowiedzialny za nakłanianie ludzi do tak katorżniczej pracy ;) No, chyba że pewnego dnia po obfitym śnie następującym po 27-krotnym obejrzeniu Alternatyw 4 z panią Ripley w roli głownej, poczujesz pustkę - to specyficzne uczucie pojawiające się po długotrwałym okresie wykonywania logicznych, sensownych, społecznie akceptowalnych itp. prac - wtedy to do mózgu zaczynają docierać sygnały, iż w tzw. międzyczasie zabrakło miejsca na tzw. bezsens w naszym życiu, który jako przeciwwaga utrzymuje nasz centralny ośrodek nerwowy w jako takiej kondycji - i wówczas włącza się naturalny mechanizm obronny - zaczynamy robić różne dziwne rzeczy na różne dziwne platformy

[#40] Re: Garry Hare - oświadczenie

@rolpho / D6, post #39

W odpowiedzi na komentarz #39




Ubawiłem się tym komentarzem. Nareszcie coś pozytywnego w komentarzach "tu i ówdzie".

Więcej takich tekstów, to i ludzie czytający portale zaczną właściwie podchodzić do rzeczywistości.



[#41] Re: Garry Hare - oświadczenie

@Piotr Zadora, post #40

W odpowiedzi na komentarz #40


Rolpho ma gadane. :) Ja tez sie zawsze ubawie czytajac jego teksty. Pisze duzo, zabawnie i w takim bardzo charakterystycznym dla siebie stylu. :)
[#42] Re: Garry Hare - oświadczenie

@rolpho / D6, post #39

W odpowiedzi na komentarz #39


Alternatyw 4 z panią Ripley w roli głownej,



To mogło by być naprawdę mocne przeżycie...
[#43] Re: Garry Hare - oświadczenie

@MDW, post #41

W odpowiedzi na komentarz #41




Cholera, teraz to ja się ubawilem... Tak spierniczyć sobie przyszłość... Miast siedzieć przy tej Amidze trza było robić karierę popisowywując niedzielnie jakies sarkastyczne "harlequiny" ;)



szakunec :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem