Komentowana treść: BITbyBIT Software - nowy projekt
[#1] Re: BITbyBIT Software - nowy projekt
Na razie to moim zdaniem głównym zadaniem programu AVD jest wspieranie jego autora ciągłym strumyczkiem dolarów spływającym na jego konto i to na razie spływającym nie bardzo wiadomo za co. Mamy jednak demokrację i każdemu wolno, jak na amigaworld.net można się dowiedzieć, paru naiwnych już się znalazło.
[#2] Re: BITbyBIT Software - nowy projekt

@Grzegorz Kraszewski, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Gdy zobaczylem na PPA tego newsa od razu pomyslalem, ze ktos zaraz tu napisze cos o tych 10$ na miesiac, chcialbym tylko przypomniec, ze tyle zarabia sie na zachodzie w jedna godzine. Coz podobno jestesmy juz w Europie. :)
[#3] Re: BITbyBIT Software - nowy projekt
Ale czyz nie wydaje sie tobie to dziwne?

Takie narzedzia programistyczne potrzebuja naprawde duzo czasu na ich napisanie....wiadomo tez nie od dzis ze zawsze jest 1000 projektow na amige a zaden konca nie moze ujrzec. Wiec za co mu placic?
[#4] Re: BITbyBIT Software - nowy projekt

@stefkos, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3




"Ale czyz nie wydaje sie tobie to dziwne?" - sugerujesz, ze to sa oszusci? Fajnie - ktos zaczyna myslec troche bardziej ponad freeware to od razu robi sie z niego oszusta. Oczywiscie tylko w Polsce jest takie myslenie, bo tutaj 10$ to majatek.



"Takie narzedzia programistyczne potrzebuja naprawde duzo czasu na ich napisanie" - czas=pieniadze, czyz sam nie robisz programow na winde, aby cos zarobic?



"Wiec za co mu placic?" - za to, ze maja chec jeszcze cos zrobic dla Amigi i zrobic to profesjonalnie, potrzebuja jednak srodkow finansowych na to, aby zamiast siedziec nad programami na winde posiedziec nad programami dla AmigaOS 4.
[#5] Re: BITbyBIT Software - nowy projekt
"Wiec za co mu placic?" - za to, ze maja chec jeszcze cos zrobic dla Amigi i zrobic to profesjonalnie, potrzebuja jednak srodkow finansowych na to, aby zamiast siedziec nad programami na winde posiedziec nad programami dla AmigaOS 4.





[#6] Re: BITbyBIT Software - nowy projekt

@SZAMAN, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Ekhm... Na tzw. 'profesjonalne' projekty potrzeba chyba troche wiecej pieniedzy...
[#7] Re: BITbyBIT Software - nowy projekt

@SZAMAN, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Nie rzecz w kwocie, Szamanie. Chodzi o fakt brania pieniędzy z góry, bez pokazania chociażby screenshotów przyszłego dzieła. Poza tym poziom wykonania strony oraz poziom reklamowego bełkotu zaserwowanego tamże. Komentujący na amigaworld.net również nie byli tym zachwyceni, choć na korzyść samego autora AVD przemawia fakt, że odpowiadał rzeczowo. Ja ze swojej strony postaram się zrobić mu trochę konkurencji przy pomocy ChocolateCastle, choć mój program nie ma ambicji do tak kompleksowej "obsługi programistycznej" no i raczej, jako amimultiplatformowy nie będzie obsługiwał ReAction tylko MUI.
[#8] Re: BITbyBIT Software - nowy projekt

@Grzegorz Kraszewski, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


Jesli chodzi o zintegrowane srodowisko, to sadze, ze dobry poczatek dal Golded, gdyby dopisac troche pluginow no i caly czas czekam na source level debugger dla mosa :)
[#9] Re: BITbyBIT Software - nowy projekt

@Kaczus, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


"czekam".

Słowo - legenda.
[#10] Re: BITbyBIT Software - nowy projekt
hmm - może i ja zacznę zbierać przedpłaty.. ale nie .. bo shot wprawdzie jeden ale już jest :(
[#11] Re: BITbyBIT Software - nowy projekt

@SZAMAN, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


i teraz ty zaczynasz.

nie nie nazwalem ich oszustami, fajnie ze cos robia....widocznie nie zyje w swiecie szczesliwiej amigi, moze to i szkoda, ale co zrobic.
[#12] Re: BITbyBIT Software - nowy projekt
Heh jak zwykle bulwersuje to tylko uzytkownikow MOSA :)

Przeciez i tak Wy nie bedziecie placic :)



Ale rozumiem wasza flustracje Wy nawet chcecie zaplacic za MOSA a i tak wam niechca go dac
[#13] Re: BITbyBIT Software - nowy projekt
nie powinienes isc na www.exec.pl tam zadna mos'ofca nie przeszkodzi ci rzucajac "glupie" komentarze na temat os'a, ktorego na oczy nawet nie widziales...przynjamniej nie ja.
[#14] Re: BITbyBIT Software - nowy projekt

@stefkos, post #13

W odpowiedzi na komentarz #13




komentarze na temat os'a, ktorego na oczy nawet nie widziales...przynjamniej nie ja.



Jak rozumiem Ty OS4 widziales
[#15] Re: BITbyBIT Software - nowy projekt

@Kaczus, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


nie zagłębiałem się w temat ale dlaczego są trudności z powstaniem gdb dla mosa (wersja dla amigaos fajnie działała - na tyle na ile mi było potrzeba). problem jest w ixemul, czy w czymś innym?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem