Komentowana treść: Nowe artki o sprzęcie
[#1] Re: Nowe artki o sprzęcie
> PsdLoadModule DEVS:input.device QUIET



koniecznie przed Setpatchem. Ja używam BlizKicka, więc mam to wstawione tuż przed nim.




BlizKick Devs:ROM EXTRESBUF 400000 MODULE input.device ... quiet
[#2] Re: Nowe artki o sprzęcie
A ja tej linijki nie mam. Po prostu wszystkie moduły czy nowe device mam w pamięci eFlashera. Przynajmniej nie mam tego resetu na starcie Amigi :)
[#3] Re: Nowe artki o sprzęcie

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


BlizKick Devs:ROM EXTRESBUF 400000 MODULE input.device ... quiet



a ile trzeba dorzucić do EXTRESBUF żeby móc dodać BlizKickowi input.device?

[#4] Re: Nowe artki o sprzęcie

@kmilota, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2

fajnie, tylko, że do A1200 nie ma eFlasha :D
[#5] Re: Nowe artki o sprzęcie

@R-Tea, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


Pewnie tyle co waży input.device + chyba jedno zero więcej, ale tyle to powinno wystarczyć bo ja używam do modules jeszcze PrepareEmul FusionReserve BBlank NoClick BPPCFix BPPCFix040 SpeedyIDE romupdate.idtag FileSystem.resource exec.library Ram-Handler RamLibStack FastFileSystem console.device Shell Libs:workbench.library Libs:icon.library FixMath404 PatchMath020 SpeedyChip SpeedROM HOGWAITBLIT, i wyłączam z flaszki 68040.library bo mam przyspieszoną BPPCFixFix w Libs, a może ją jeszcze załaduje jako modules :)



BPPCFixFix is a file patcher program that make the 68040, 68060 and

ppc libraries disk loadable on Blizzard PPC cards.



Features:

- patched libraries will load at any time.

- loading the patched library is a lot faster than reinitializing with

InitPPCLib. InitPPCLib takes 3.3 seconds on my 68060 @ 50MHz while

loading the patched library is almost instant.

- BPPCFixFix is easy to use shell command.

- full source code (in AmigaE) is included.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem