Komentowana treść: MorphOS 1.4.5
[#1] Re: MorphOS 1.4.5
No i prosze ...Team sie rozkrecil.. :D
[#2] Re: MorphOS 1.4.5
Ciekawe jak bez hasła (które zginęło razem z partycją, która nie mogłem naprawić pod mosem) ściągnę tego mosa... Opcji "przypomnij hasło" nie ma, a stare dane dotyczace beta2 nie działają.
[#3] Re: MorphOS 1.4.5
A na Classica wciaz nie ma MOSa

AOS4 przybywaj!
[#4] Re: MorphOS 1.4.5

@Andrzej Drozd, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


A co zrobisz jak Ci klasyk wysiądzie?
[#5] Re: MorphOS 1.4.5

@Andrzej Drozd, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


A na Classica wciaz nie ma MOSa


Może czas kupić Pegaza.
[#6] Re: MorphOS 1.4.5
Rozbawilo mnie pole z logien w tym nowym programiku do defragmentacji. :) Od zawsze na roznego rodzaju listach nowsze teksty pojawialy sie na dole listy, a tutaj na gorze. To bardzo dziwnie wyglada. Poczatkowo nie moglem sie skapnac ktory tekst jest nowszy, a ktory starszy. Jakby nie godziny obok kazdego komunikatu to bym zglupial. Skad ten pomysl? Jakby to wygladalo jakby np. na GG czy IRCu tekstu pojawialy sie na gorze a nie na dole listy. :) To niby nie jest problem ale bardzo dziwnie to wyglada. :)



Poza tym jednej partycji nie chce mi zdefragmentowac (Error 1).



W ModeEdit nareszcie mozna klawiszami przesuwac ekran tak jak to bylo w CGXMode. Doczekalem sie. :)



Ambient jest duzo nowszy ale nie ma niestety panelika i trybu wyswietlania plikow i katalogow jako listy.
[#7] Re: MorphOS 1.4.5

@MinisterQ, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49326585
[#8] Re: MorphOS 1.4.5

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


Czyżbyś odkrył niewysychające nigdy źródło płyt głównych do klasyków?
[#9] Re: MorphOS 1.4.5

@ravek, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


pecet z uae wyjdzie taniej i emuluje szybciej niz pegaz :)
[#10] Re: MorphOS 1.4.5

@MDW, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Error 1 w którym momencie? Najprawdopodobniej masz ją po prostu uszkodzoną.
[#11] Re: MorphOS 1.4.5
instaluje ręcznie i mam pytanie - serial.device jest dla peg2 czy dla peg1?

[#12] Re: MorphOS 1.4.5

@MinisterQ, post #8

W odpowiedzi na komentarz #8


[#13] Re: MorphOS 1.4.5

@Valwit, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9


pecet + valwit =
[#14] Re: MorphOS 1.4.5

@MinisterQ, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4




A co zrobisz jak Ci klasyk wysiądzie?



Mam jeszcze druga Amige i WinUAE (w razie czego).
[#15] Re: MorphOS 1.4.5

@ravek, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5






Może czas kupić Pegaza.



Mozliwe, mam nadzieje ze w tym roku sutuacja sie wyjasni ;) A jak nie...to trzeba zaczekac przy Classicu ;)
[#16] Re: MorphOS 1.4.5

@rzookol, post #11

W odpowiedzi na komentarz #11


serial.device jest dla obu.
[#17] Re: MorphOS 1.4.5

@Valwit, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9


PPC też emuluje i Morphosa pod UAE już można uruchamiać? Bo mowa jest właśnie o uruchamianiu Morphosa, a nie o jakichś starych programach na m68k.
[#18] Re: MorphOS 1.4.5

@ravek, post #17

W odpowiedzi na komentarz #17


nie. mowa była o tym co zrobi jak mu amiga (classic) padnie. pegaza nie musi emulować bo go nie używa.
[#19] Re: MorphOS 1.4.5

@ravek, post #17

W odpowiedzi na komentarz #17


w sumie masz rację :) opowiadałeś nowarowi a nie miniqowi :)
[#20] Re: MorphOS 1.4.5
1.4.5. Jest to, miejmy nadzieję ostatnia aktualizacja przed kolejną pełną wersją.



Hmm zdaje sie ze to samo czytalem w marcu przy okazji 1.44. Ciekawe co napisza przy 1.46 ;)

Mimo wszystko gratuluje czestych aktualizacji ostatnio. Ja juz na uaktualnienie czekam 4 miechy, co dla usera AOS4 jest rekordem. Jak w maju nic nie dadza bede zly ;)



[#21] Re: MorphOS 1.4.5
Gratulacje !!! Dobrze by bylo aby MOST nie spal to dobrze zrobi OS4 :)
[#22] Re: MorphOS 1.4.5

@Jacek Piszczek, post #16

W odpowiedzi na komentarz #16


ok dzięki, a da sie przerobić preferencje dla seriala na jakąś normalną wersję (chodzi mi o prędkości, żeby było parę normalnych a nie to co jest w obecnej wersji)
[#23] Re: MorphOS 1.4.5

@rzookol, post #22

W odpowiedzi na komentarz #22


W zasadzie to bez znaczenia. Programy używające seriala i tak bez wyjątku ustawiają mu własne wartości.
[#24] Re: MorphOS 1.4.5
http://www.morphzone.org/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=3497&forum=11
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem