Komentowana treść: Nagły atak Apacza
[#1] Re: Nagły atak Apacza
Ciekaw jestem czy można generować pdf-y przy pomocy bibliteki FPDF na tej nowej wersji Apacha Instalowałem Apacha pod OS3.1 i tamata wersja nie obsługiwała FPDF. Pewnie tak, ale tego nie sprawdzę :(
[#2] Re: Nagły atak Apacza
pytanie (retoryczne) jest po co? :)
[#3] Re: Nagły atak Apacza
Czy temat newsa to nie jest czasem bezczelne i celowe nawiazanie do tworczosci zespolu 'Nagly atak spawacza'? ;)
[#4] Re: Nagły atak Apacza
Oczywiście, że celowe. A czy bezczelne? Nie wydaje mi się .
[#5] Re: Nagły atak Apacza

@Grzegorz Kraszewski, post #4

a czy następny news mógłbym nawiązywać do zespołu "Brudne dzieci Sida" ;)
[#6] Re: Nagły atak Apacza
Pewnie mógłby, zakładając że pojawi się jakiś news, w którym brudne dzieci odgrywałyby istotną rolę. Jednak ponieważ PPA nie jest serwisem dla rodziców, prawdopodobieństwo zajścia takiego zjawiska jest bliskie zeru.
[#7] Re: Nagły atak Apacza

@Grzegorz Kraszewski, post #6

Ależ Krashan, wystsrczy, że wyjdzie zaginiona gra Sida Meiersa o życiu w ubogiej dzielnicy...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem