Komentowana treść: Wywiad z Ianem Chapmanem
[#1] Re: Wywiad z Ianem Chapmanem
Zastanawia mnie, że taki (wy)znawca Amigi pośród swoich Sunów i Siliconów nie umieścił nowej Amigi. Może dlatego że, jak dam napisał, nie ma już miejsca w pokoju?
[#2] Re: Wywiad z Ianem Chapmanem
mam więcej kompów (ale nie mam SGI ) i wszystkie mi sie mieszczą w 7 metrowym pokoju
[#3] Re: Wywiad z Ianem Chapmanem

@rzookol, post #2

Nio dobra... Kompy się mieszczą... A Ty? :)
[#4] Re: Wywiad z Ianem Chapmanem

@LeMan, post #3

nieraz potykam sie o wystające drukarki i monitory ale nie jest źle, tylko mac musiał wyjechać do drugiego pokoju ale on ma byc kompem dla rodziców ;)
[#5] Re: Wywiad z Ianem Chapmanem

@rzookol, post #4

rzokool a jak amacowka?
[#6] Re: Wywiad z Ianem Chapmanem

@rzookol, post #4

[#7] Re: Wywiad z Ianem Chapmanem

@rzookol, post #4

Dobry pomysl. Platforma do netu OK a przynajmniej nie nabawi sie widowsowych wirusow. :)
[#8] Re: Wywiad z Ianem Chapmanem

@Andrzej Drozd, post #7

polemizowałbym nad tak radykalnym poglądem, macos classic i sieć to dwie wykluaczające sie rzeczy ;), a igadu jest najgorszym gg jakie widzialem i do tego na 200mhz nie da sie go używac (na g3 juz prawie się da)
[#9] Re: Wywiad z Ianem Chapmanem

@rzookol, post #8

Implementacja GG na Amidze (używam AmiGG i o nim się wypowiadam) jest moim zdaniem bardzo dobra. Co chwila aktualizacje, dobry kontakt a autorem, dawno juz nie było na Amidze tak dobrego/użytkowego programu. Ode mnie wielkie brawa dla autora!!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem