Komentowana treść: Amiga Package Management System
[#1] Re: Amiga Package Management System
Znaczy się apt-get dla Amigi?

[#2] Re: Amiga Package Management System
cos w ten desen. ale podejzewam ze zaleznosci takich jak np sprawdzanie potrzebnych klas MUI i bibliotek nie ma.
[#3] Re: Amiga Package Management System
Kolejny krok w stronę zrobienia z AmigaOS "gorszej wersji Linuksa". Kiedy GTK zastąpi ReAction?
[#4] Re: Amiga Package Management System

@Grzegorz Kraszewski, post #3

[#3] Grzegorz Kraszewski - e-mail 26.05.05 10:03:11, [#19098]

wysłany z ---.plusgsm.pl IBrowse/2.3 (AmigaOS 4.0)



[#5] Re: Amiga Package Management System
I co z tego? IBrowse się tak identyfikuje, jeżeli wykryje exec.library w wersji większej niż 50. Co ma miejsce również pod MOS-em. Taka wada przeglądarki.
[#6] Re: Amiga Package Management System
takie to windowsoweze az dziw ze amigowe :)
[#7] Re: Amiga Package Management System

@Sventevith, post #4

A tak poza tym, to kto to mówi, użytkownik Opery na WindowsXP
[#8] Re: Amiga Package Management System
....a u mnie pisze coś innego :p
[#9] Re: Amiga Package Management System
Safari...były kiedyś takie radia samochodowe. Czy teraz wstawiają to do Maców? ;b
[#10] Re: Amiga Package Management System

@Prince, post #9

Ale przyznać musisz że poszły do przodu, skoro da się nimi internet przeglądać...
[#11] Re: Amiga Package Management System

@Grzegorz Kraszewski, post #3

Ja bym nie przesadzał akurat w tym przypadku o taką linuksowatość. Jak dla mnie byłoby to bardzo poręczne narzędzie do aktualizacji oprogramowania. Pomysł jest dobry, ale i wymagający dużej odpowiedzialności przy przygotowywaniu takich pakietów i czasu by o nie dbać (aktualizacje, bezpieczeństwo, etc.). Ci, którzy korzystali z linuksa (np. dystrybucji Debian) to na pewno przyznają mi rację, że ten pomysł jest warty naśladowania.

Tak swoją drogą to chciałbym aby podobny system pakietów działał z pakietami instalerów WHDLoad. Swego czasu nawet zaproponowałem ten pomysł na liście dyskusyjnej, ale z tego co pamiętam wyszło na to, że nie ma kto tego robić. Może APMS mógłby być rozbudowany o to?

[#12] Re: Amiga Package Management System

@Prince, post #9

Nie nie wstawiaja... ale za to safari jest normalna przegladarka na normalnym silniku z normalna obsluga... i tak dalej mozna by wymieniac.
[#13] Re: Amiga Package Management System

@grxmrx, post #11

Jako system do wyszukiwania pakietow to wedlug mnie dobry pomysl. Ale jako zautomatyzowany manager pakietow to ja dziekuje.
[#14] Re: Amiga Package Management System

@Grzegorz Kraszewski, post #3

oby jak najszybciej :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem