Komentowana treść: Amimajówka 2005 - kolejna relacja
[#1] Re: Amimajówka 2005 - kolejna relacja
ja tylko dodam od siebie ze zdjecia i filmiki sa dostepne pod tym adresem:



http://pipeta.chemia.pk.edu.pl/~arven/gfx/ami



do godziny 0:00 powinny sie upnac filmiki (sorry ale mam 16kB/s max na aplołd).. Przepraszam tez ze dopiero teraz.. powodem byl walniety router na krakowskiej polibudzie
[#2] Re: Amimajówka 2005 - kolejna relacja
Ło matko! Przekalibruj to stary conajmniej o połowę! Narzekasz na upload a sam pakujesz wielgaśne pikczery. To nic nikomu nie da.

[#3] Re: Amimajówka 2005 - kolejna relacja

@Prince, post #2

Prince - ty malkontencie Tak narzekać jeszcze mając takie łącze jak twoje.. :D

A obrazki są ok. Przecież nikt już chyba nie dysponuje modemem 9600 czy 14400

Zwykłym modemie -64 kb = 8 kB - to będzie ok 2 min. przy największym obrazku. A reszta zejdzie poniżej 1 minutki.



[#4] Re: Amimajówka 2005 - kolejna relacja

@Arven, post #1

Tych filmików MOV "mdat" z Kodaka nawet ostatni FFmpeg nie łyka Da radę w normalnym DivX tylko HQ jeszcze raz to wrzucić :)
[#5] Re: Amimajówka 2005 - kolejna relacja

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

Nieoficjalna wersja froggera sobie z nimi radzi, nie wiem czy ze
wszystkimi...
[#6] Re: Amimajówka 2005 - kolejna relacja

@TJindy, post #3

No jeszcze zapomniałem dodać że muszę sobie skrolować ;)

A łącze swoją drogą się powiększyło z 768 czegośtam na 1 cośtam.

[#7] Re: Amimajówka 2005 - kolejna relacja
jak ktoś chce skonwertowane to wrzucam do http://valwit.net/amimaj/ pobrałem 3 które sa całe, skonwetowałem do xvid/mp3. pliki poleżą do północy
[#8] Re: Amimajówka 2005 - kolejna relacja
Demo MAD ELKS (zapomniałem tytułu) na czym puszczaliście? I jak się ono zachowywało u "konkurencji" ?
[#9] Re: Amimajówka 2005 - kolejna relacja

@Valwit, post #7

Pobralem i dla tych, ktorzy nie byli na Amimajowce krotkie opisy:



demo - oczywiscie jest to niezapomniana produkcja Technological Death grupy Mad Elks z 1993 roku, na filmiku odpalona z mojej micro Amigi na E-UAE



dowcip - opowiada go niezrownany Stony (zdecydowanie najlepszy mowca na Amimajowce), chyba podczas wypalania plyty DVD pod Patelnia



film z napisami - wali7 (czerwona koszla w krate) prezentuje Pegasosa i MOSa, najpierw ogladamy zdjecia z kamerki i zastanawiamy sie czy sa one zrzucane na dysk, czy tylko online (:)), nastepnie zastanawia sie co by tu jeszcze pokazac i Stony rzuca haslo "To ja potem pokaze film z napisami":)

[#10] Re: Amimajówka 2005 - kolejna relacja

@SZAMAN, post #9

o kurcze, to się to wszystko nagrało...
[#11] Re: Amimajówka 2005 - kolejna relacja

@wali7, post #10

ello sry ze odpowiadam na komentarz nie z tym tematem ,ale z pod bilowej prezgladarki nie moge inacze (chyba nie znamsie ) a temat jestem ciekawy kto wchodzil na stronke www.pifeczko.republika.pl z amigi za pomoca przegladarki Ibrowse i w dodatku z Gdanska :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem