Komentowana treść: Porównania
[#1] Re: Porównania
Niestety AMUIDiff dalej jest nieużywalny - a od takiego winmerge
dzielą go lata świetlne...
[#2] Re: Porównania
A jakby tak tym sofcikiem porównaę AOS4 i MOS?

Moűe wojenka by sië zakoďczyîa? Tylko znów jest problem na jakim porcie AOS-owym czy MOS-owym?
[#3] Re: Porównania
To coś nawet dwóch ikonek nie potrafi porównać :D
[#4] Re: Porównania

@Prince, post #3

Bo mailman wprowadzil Was w blad piszac "W jaki sposób szybko i sprawnie porównać dwa pliki?", gdyz AMUIDiff sluzy tylko do porownywania plikow TEKSTOWYCH - na eXecu dalem obrazek, ktory to ladnie ilustruje.
[#5] Re: Porównania

@SZAMAN, post #4

A to ludzie porównują tym coś innego? Sama nazwa diff już sugeruje zmiany w plikach tekstowych (przynajmniej dla mnie). Do porównań plików wszelakich służy na przykład CMP. Jeżeli tego jednak nikt nie wiedział, a kogoś innego zmyliło, to już poprawiam i przepraszam.
[#6] Re: Porównania

@mailman, post #5

Chociaż nie do końca, bo diffutils zawierają w sobie CMP :D
[#7] Re: Porównania

@mailman, post #6

Eeeetam, parę lat temu sam se napisałem podobną pchełkę w AMOSie i jestem z niej całkiem zadowolony.
[#8] Re: Porównania

@Prince, post #7

http://os4.exec.pl/pic/newsy/AMuiDiff.png - zobacz jak ladnie w okienku na WB mozna szybko porownac stara i nowa user-startup, dla mnie AMUIDiff to bardzo przydatne narzedzie, sorry ale AMOS kojarzy mi sie z A500 podpieta do telewizora, z systemem operacyjnym to nie ma nic wspolnego:)
[#9] Re: Porównania

@SZAMAN, post #8

Niestety funkcjonalnie nie zmieniło się praktycznie nic od dawna w tym
programie.Popatrz jak wygląda konkurencja (też darmowa, choć niestety
na innej platformie) http://www.winmerge.org/2.2/screenshots.php . Nie
muszę mówić, że edycja nie za pomocą zewnętrznych edytorów itd. Ten
wygląd to nie wszystko, dodatkowo można włączyć okno ze statystykami
różnic, tudzież podgląd w innym rzucie edytowanych fragmętów.
[#10] Re: Porównania

@SZAMAN, post #8

Fakt, nie odpala się na WB i z systemem niewiele ma wspólnego.

Ale program napisałem DLA SIEBIE, uruchamia się NA MOJEJ AMIDZE i mogę porównać nie tylko teksty, ale DOWOLNY plik. Graficznie oczywiście: dno (czytaj brak grafiki).

Spełnił swoją funkcję (napisany tylko na jedną okazję) :D

Programy z AMOSa można wyprowadzić na Intuition, ale nie wiem jak to odbiorą nowe Amigi i Pegasosy.



Oczywiście upubliczniając jakikolwiek program musi spełniać kilka wymagań.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem