Komentowana treść: Nowa forma wymiany
[#1] Re: Nowa forma wymiany
U czerwonych brakuje sprzętu, a tu rozdają niemal za darmochę Ciekawe, czy cena oficjalnych Amig też kiedyś dojdzie do 300 EUR (no, jak ktoś jest chętny to moją A1200 mogę za te 300 opchnąć )?
[#2] Re: Nowa forma wymiany

@MikeN, post #1

Ale jazda :D Może mi ktoś z sprezentuje jedyneczkę za drobną opłatę na moje skromne urodziny, które jutro obchodzę :)

[#3] Re: Nowa forma wymiany

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #2

No to zycze wszystkiego najlepszego.....BTW:Ja też chętnie bym "przytulił" płyte Peg1 za 100 ojro :):)
[#4] Re: Nowa forma wymiany

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #2

Wszystkiego najlepszego zatem :)
[#5] Re: Nowa forma wymiany

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #2

Wszystkiego lepszego :)

[#6] Re: Nowa forma wymiany
A teraz na temat: a nie mogliby zacząć ich po prostu sprzedawać po te 300 euro, bez tych dziwnych warunków brzegowych, typu wymiana, czy "manie" Pega 1? Ja bym się nie obraził. Aha, a w ogóle co to ma niby znaczyć "pierwsi posiadacze"?





[#7] Re: Nowa forma wymiany

@LeMan, post #6

Aha, a w ogóle co to ma niby znaczyć "pierwsi posiadacze"?



Pewnie to, że jeśli ktoś od kogoś odkupił takiego pegaza, to już nie jest jego pierwszym posiadaczem.

[#8] Re: Nowa forma wymiany

@Kamul, post #7

Dokładnie tak.

[#9] Re: Nowa forma wymiany

@MaaG^dA, post #8

A skąd będą wiedzieć, że ktoś pierwszym a nie drugim posiadaczem

[#10] Re: Nowa forma wymiany

@Pawel Kobylarz, post #9

Maja baze danych z userami a Ty musisz podac numer seryjny plyty (jest nim numer MAC sieciowki).
[#11] Re: Nowa forma wymiany

@marcik, post #10

Jeśli ktoś ma Pegasosa I i wymieni sobie na Pegasosa II to chętnie od niego odkupię Pegasosa I !!
[#12] Re: Nowa forma wymiany

@krismiszcz, post #11

przecież jak wymieni to już go nie będzie miał

[#13] Re: Nowa forma wymiany

@krismiszcz, post #11

Ja planuje tak zrobic. Tylko odrazu zaznaczam, ze mam zamiar sprzedac mojego Peg1 z Aprilem2 za troche wiecej niz 100euro :). Jak zainteresowany to daj znac na maila (marcik malpa op kropka pl) i mozemy sprobowac sie dogadac dogadac.
[#14] Re: Nowa forma wymiany

@R-Tea, post #12

Coś słabo czytałeś newsa. :)

pierwsi posiadacze Pegasosa 1 mogą kupić Pegasosa 2, zatrzymując Pegasosa 1
[#15] Re: Nowa forma wymiany

@R-Tea, post #12

R-Tea, przeczytaj newsa jescze raz :)

[bposiadacze Pegasosa 1 mogą kupić Pegasosa 2, zatrzymując Pegasosa 1.[/b]
[#16] Re: Nowa forma wymiany

@krismiszcz, post #15

Ech, wyraźnie jest odwołanie do konkretnego komenta, a w nim do tego co nawiązuje. Gość chciał odkupić od tego co wymieni, a nie dokupi. :) Wymiana, KPW?
[#17] Re: Nowa forma wymiany

@krismiszcz, post #11

Jak Opi nie wezmie go to za 100euro + koszty sprzedazy moge odstapic,
ale dopiero po wymiance :)
[#18] Re: Nowa forma wymiany
A czy ktoś wie jak długo bedzie trwać ta piekna :) promocja
[#19] Re: Nowa forma wymiany

@Pawel Kobylarz, post #18

Do końca czerwca.
[#20] Re: Nowa forma wymiany

@Kaczus, post #19

:(

szkoda bo w takim wypadku niestety raczej nie zdąże skorzystac

Ale wierze że to nie jest jedyna jaka promocja i jeszcze czymś Nas zaskoczą :D
[#21] Re: Nowa forma wymiany
Dzięki śliczne za życzenia :D A jutro się wie wypije coś z procentami za wszystkich amigowców

[#22] Re: Nowa forma wymiany

@Pawel Kobylarz, post #20

Paweł czemu nie zdążysz? Oczywiście za około 100euro to jestem chętny odkupić jedynkę, tylko nasuwa się pytanie czy te nowe płyty Pegasosa 2 będą z procesorem?

[#23] Re: Nowa forma wymiany

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #22

Tu nie chodzi o 100 a 300 euro w sumie, bo peg 1 bym chial sobie zostawic narazie :) fajnie by bylo mieć dwa Pegazy , a o to że niestety nie każdy student jest w stanie zgromadzic taka kase w 2 tygodnie :(. Wiem że mógłbym sprzedac jednyke za wiecej niz 100 euro i to bez wiekszych problemów ale nie wiadomo do konca ile sie bedzie czekac na tą dwójke. Na tą promnocej poprostu sie nie załąpe za późno ją ogłosili, poczekam na następną może będzie jeszcze taniej jak wyjdą nowe procki .

[#24] Re: Nowa forma wymiany

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #22

Pegasosy są zawsze sprzedawane z prockami...
[#25] Re: Nowa forma wymiany

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #22

Nie możesz używać karty w Peg1 w Peg2, więc oczywiście są z procesorem.
[#26] Re: Nowa forma wymiany

@Jacek Piszczek, post #25

Ups, *z* Peg1...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem