Komentowana treść: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0
[#1] Re: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0
W taki właśnie sposób powinien tez powstać jakis IBrowse3 lub inny Firefox :D

[#2] Re: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0

@R-Tea, post #1

Tylko, że w tym świecie w historii Amigi wiele osób nacięło się już na przedpłaty (iFusion na BPPC?) i to pewnie nie raz. No ale to były inne firmy, może w tym przypadku jest inaczej. Ja akurat pomimo, że nie naciąłem się na żadną przedpłatę to w przypadku amigowego softu byłbym w stanie jeszcze raz lub pare razy zaryzykować.
[#3] Re: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0

@R-Tea, post #1

W tym wypadku jest to trochę inna sytuacja. Jest wersja na MOSa i 68k. Przeportowanie będzie łatwe. MG chyba coś mówił o dwóch miesiącach. Jednak taka mozilla to wilokrotnie dłuższe zadanie. Niewielu chciałoby czekać rok, dwa...
[#4] Re: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0

@pini, post #3

I niewielu (czytaj: nikt) chciałoby zajmować się pisaniem tego rok, dwa...
[#5] Re: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0
i teraz zgodnie z poprzednią ankietą wszyscy hurtem zrobia przedpłaty - jeśli oczywiście kwota bedzie rozsądna - jeśli jednak nie; cóż szkoda - tym samym znów zostaniemy skazanni na openoffica - a miało być tak pięknie.....
[#6] Re: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0
kwota jest już ustalona?
[#7] Re: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0
Jakby mi facet od Pixel32 oddał moją przedpłatę na jego program to może bym wpłacił. ;)



Żartuję oczywiście. Nie potrzebuję offisów...
[#8] Re: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0

@krismiszcz, post #6

119 euro+przesyłka
[#9] Re: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0

@MDW, post #7

Znaczy sie, dokonales przedplaty bez zadnych gwarnacji na program lub zwrot kasy?
[#10] Re: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0

@pini, post #8

hmmm to pagestream jest duzo tańszy....
[#11] Re: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0

@Kaczus, post #10

PageStream to nie jest pakiet office.

[#12] Re: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0
A wiecie ile uzytkownikow kupilo ten pakiet ?? W Polssce ktos kupil ??
[#13] Re: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0

@Sventevith, post #11

Myślisz,że Kaczuś tego nie wie ??
[#14] Re: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0

@waldiamiga, post #13

nie wiem
[#15] Re: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0

@Sventevith, post #14

z tego co mi wiadomo w polsce sa/byly tylko jakies wersje testowe.... a tak chyba nikt nie kupil.

No ale obym sie mylil. (chodzi o Papyrusa)
[#16] Re: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0

@Sventevith, post #12

JA kupie w lipcu bo narazie czekam na IB 2,3
[#17] Re: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0

@stefkos, post #15

jakby gdzies udało by się spotkac recenzję tego programu to mozna by się było zastanowic a tak nikt nie bedzie kupowac w ciemno, tu apel do posiadaczy tego programu: skrobnijcie jakiś opis proszę

[#18] Re: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0

@Sventevith, post #11

Pakietem może i nie jest ale z tego co słyszałem jako wordprocesor
bije na glowę t co jest w Papyrusie, choć PGS jest jeszcze w wielu
miejscach niedopracowany....
[#19] Re: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0

@reactor, post #9

Właściwie tak. Niby wersja demo jest na MOSa od dawna ale to się do użytku nie nadaje (bo zresztą potwierdza sam autor). Zostałęm olany zupełnie. :(
[#20] Re: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0

@Kaczus, post #10

To nie jest tylko przedpłata za która nic nie dostajesz a cena wersji 68k - de facto kupujesz wersje 68k po normalnej cenie a potem masz możliwość darmowego update`u do wersji OS4 gdy ta już powstanie.
[#21] Re: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0

@MDW, post #19

hmm.. a pisales do autora ? odpowiedzial ci cos?

jak co to powiedz, jakos sie interweniuje u niego moze
[#22] Re: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0

@rzookol, post #17

jak go już będę miał to się pochwale
[#23] Re: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0

@Goramo, post #22

czekam... :D

btw. gratulacje oryginki IB2.3

Jest w pudełku, z okładką i nadrukiem na CD?

[#24] Re: Papyrus Office dla AmigaOS 4.0

@R-Tea, post #23

Jest w pudełku, ale bez okładki, z takim paskudnym nadrukiem i w kopercie był certyfikat z numerem bardzo skomplikowanym i procedura rejestracji jest jeszcze bardziej skomplikowana, ale mam ORGINAŁ IB 2.3 po całym roku szukania, proszenia wreszcie mam ORGINAŁ!!!



ps. może jakieś bounty dla autora IB ogłosić coby zrobił tak aby na IB dało się grać w OGAME. Może to trudne by nie było do zrobienia.

ktoś by się dołączył?!?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem