Komentowana treść: Trochę nowego softu
[#1] Re: Trochę nowego softu
:D , to sie nadaje do http://bash.org.pl/
[#2] Re: Trochę nowego softu

@Pawelek, post #1

A teraz rozwiń nam proszę tę błyskotliwą myśl i napisz dlaczego tak uważasz?
[#3] Re: Trochę nowego softu

@Grzegorz Kraszewski, post #2

aaa bo naczytalem sie przed chwila tego bash.org no i to mnie tez rozsmieszylo , ze "programisci nie proznuja.. wyniki ich pracy" , a tu takie pchelki tylko.
[#4] Re: Trochę nowego softu

@Pawelek, post #3

Jak widać czytanie bash.org.pl szkodzi. A co do pchełek to zawsze możesz napisać coś lepszego i pokazać lamerom...

[#5] Re: Trochę nowego softu

@Grzegorz Kraszewski, post #4

Eeeee tam zaraz szkodzi...



Czasem warto przeczytać bo i trochę ciekawych rzeczy można się dowiedzieć (np. to, że w niektórych rejonach kraju powietrze 'widać' :)...

[#6] Re: Trochę nowego softu

@Softfailur, post #5

Oczywiscie ze nie szkodzi wrecz przeciwnie rozwija - podroze ksztalca, a nie tak zamykac sie w amigowym getcie tylko
[#7] Re: Trochę nowego softu

@Pawelek, post #6

Otóż to! Gdyby nie bash skąd bym wiedział, że mam maczetę do krojenia powietrza brać jak się wybieram w pewne rejony? Normalnie bym myślał, że wszędzie przezroczyste jest i nie takie zowu gęste...

[#8] Re: Trochę nowego softu

@Softfailur, post #7

Pisze sie "znowu" a nie "zowu" , no ale musi byc zawsze jakis failure
[#9] Re: Trochę nowego softu

@Pawelek, post #8

Bez wycieczek osobistych proszę... :)
[#10] Re: Trochę nowego softu

@Softfailur, post #9

Nie slyszales o tym ze bez aviatara nie wolno komencic ?
[#11] Re: Trochę nowego softu

@Pawelek, post #10

Znaczy, że gdzie tak stoi napisane?
[#12] Re: Trochę nowego softu

@Softfailur, post #11

A nie wiem ja tylko tak slyszalem, ze cos tam bylo zeby wklejac swoja dokladna konfiguracje amigi czy fotke amigi zeby sie nie wstydzic swojej amigi i konfiguracji.
[#13] Re: Trochę nowego softu

@Pawelek, post #12

No i potem jeszcze będzie, że to ja prowokuję...

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem