Komentowana treść: Klasa TextEditor.mcc 15.13
[#1] Re: Klasa TextEditor.mcc 15.13
Po zainstalowaniu debuglog jest czerwony (w logtool) od hitów i żaden program korzystający z tej klasy nie działa (np. AmiGG, YAM...)
[#2] Re: Klasa TextEditor.mcc 15.13
Raz, dwa, trzy. Próba Ałeba. A jednak da sić ustrojstwo dorawadzić do podobnej wizualności co Ajbrołsa ;)

Obadamy jak z funkcjoalnością. Póki co strony wyglądają tak jak na IB, czasami lepiej. I narazie wszćdzie sić zalogował...



PS. Pewnie jeszcze nie opanowałem fontów McGyvera (IB nie ma z tym problemów).
[#3] Re: Klasa TextEditor.mcc 15.13
a sprawdzal ktos wersje inne niz mosowa?

[#4] Re: Klasa TextEditor.mcc 15.13

@Andrzej Drozd, post #2

A udało się tobie skłonić AWeba do używania SSL, chodzi mi o wejścia na strony https?

[#5] Re: Klasa TextEditor.mcc 15.13

@quaint, post #3

Na amigaos 3.9 dziala dobrze, i co ciekawe pliki sie zmniejszyly, (wyrzucili jakies niepotrzebne elementy i/lub zoptymalizowali) np. TextEditor.mcp poprzednio mial 92596 a teraz ma 79320.
[#6] Re: Klasa TextEditor.mcc 15.13

@grxmrx, post #1

No ladnie dziala Amigg jak i YAM, na najnowszej wersji, pod MOS wszystko hituje ;)
[#7] Re: Klasa TextEditor.mcc 15.13

@Pawelek, post #6

Skąd pewność, że wszystko? Skoro poza tą klasą aktualnie nic... Po prostu źle skompilowali na mosa i tyle.
[#8] Re: Klasa TextEditor.mcc 15.13

@grxmrx, post #7

A nie hituje ?, no to ktos mnie oklamal .
[#9] Re: Klasa TextEditor.mcc 15.13

@grxmrx, post #1

Żeby było jasne, pisałem o wersji skompilowanej dla MorphOS-a, tej z archiwum. Jeśli na mosie użyje się tej samej biblioteki, dla skompilowanej dla AmigaOS 3.x to nie hituje i działa.
[#10] Re: Klasa TextEditor.mcc 15.13
No niestety, co prawda wersja dla AmigaOS 3.x nie hituje, ale nie działają polskie znaki diaktryczne. Kombinacja alt+a czy tym podobne nie dają w rezultacie niczego...
[#11] Re: Klasa TextEditor.mcc 15.13

@grxmrx, post #10

Dla wszystkich MOSowców - tu:
http://home.elka.pw.edu.pl/~mszyprow/programy/texteditor-mcc/ jest
aktualna kompilacja, która w przeciwieństwie do tej oficjalnej działa
i nie hituje. Najdziwniejsze jest tylko to, że jedyne co zrobiłem to
pobrałem źródła i je skompilowałem.
[#12] Re: Klasa TextEditor.mcc 15.13

@Marek Szyprowski, post #11

To pewnie wcześniej były pod AmigaOS 4 kompilowane

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem