Komentowana treść: Zamiana Pegasosa I na Pegasosa II
[#1] Re: Zamiana Pegasosa I na Pegasosa II
Super!! Liczba Userów w "POLSZCZE" powiększy się i oczywiście cena spadnie w dół...

Nawet ja chętnie odkupię od kogos Pegasosa I z ram-em
[#2] Re: Zamiana Pegasosa I na Pegasosa II

@krismiszcz, post #1

Liczba Userów w "POLSZCZE" powiększy się



Tylko konkretnie po co? Dla never ending story of MOS 1.5? ;)
[#3] Re: Zamiana Pegasosa I na Pegasosa II
Czytaliście FAQ na temat wymiany?

Genesi odda Pegi jedynki szkołom pod Linuxa.

[#4] Re: Zamiana Pegasosa I na Pegasosa II

@R-Tea, post #3

Trza się będzie dowiedzieć adresy tych szkół, to my im już zainstalujemy system
[#5] Re: Zamiana Pegasosa I na Pegasosa II

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

Amigowe "uszczęśliwianie" na siłę?
[#6] Re: Zamiana Pegasosa I na Pegasosa II

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

Właśnie. Chciałbym zobaczyć moment jak w takiej szkole nagle ktoś zmienia decyzję z jekiegos powodu (bo np. prikaz z Ministerstwa - w Polsce np. do baaaardzo możliwe) i zaczynają instalować win$dołsy.

A tu, masz babo placek! Panie Dyrektorze! Ta cała Genezi, czy jak jej tam, dała nam popsute komputery!!! Nigdzie nie chce się Microsoft Windows XP Proffessional zainstalować! Niech pan do nich zadzwoni! :o



[#7] Re: Zamiana Pegasosa I na Pegasosa II

@R-Tea, post #6

Więc trzeba czekać na ogłoszenia przed szkołą.."Przetarg na sprzęt komputerowy".

Jestem ciekaw rekacji psełdo "informatyków" uczących w szkołach.
[#8] Re: Zamiana Pegasosa I na Pegasosa II

@krismiszcz, post #7

To raczej nie będą polskie szkoły.
[#9] Re: Zamiana Pegasosa I na Pegasosa II

@Grzegorz Kraszewski, post #8









zdecydowanie bardziej bym wolal zeby moje dziecko ksztalcilo sie na czyms innym niz robi sie to w wiekszosci szkół. :)



w polsce tez mozna
[#10] Re: Zamiana Pegasosa I na Pegasosa II

@Brodek, post #9

oczywiście że można, u mnie w liceum (12 lat temu) była pracownia z kilkoma Macami Classic połączonymi w sieć...

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem